TV VVVIDEO: Richard Takáč: Slovenské kapre sú zabíjané humánnejšie ako...

VIDEO: Richard Takáč: Slovenské kapre sú zabíjané humánnejšie ako tresky

-

VIDEO: Richard Takáč: Slovenské kapre sú zabíjané humánnejšie ako tresky

V rozhovore s ministrom pôdohospodárstva Richardom Takáčom sme sa venovali aktuálnym témam a prioritám programového vyhlásenia v oblasti rozvoja vidieka, potravinovej sebestačnosti aj kvality a konkurencieschopnosti slovenských potravín, budúcnosti a podpore slovenského vinárstva, zákazu predaja živých kaprov aj stave ministerstva a projektov po minulých vládach a výpovedi ministra na polícii v kauze SPF.

Video:

Zdroj: Rozhovory s Mimi Šramovou, Youtube

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. … tak som si dnes 6.12.2023 o 10.30hod vypočul na slovenskom médiami oplotenom pozemku kvílanie pri náhrobnej reči bruseľských treťosektorových krýs emnesty, viajuris, ineko a korpcia vpred o ich citlivej obave o budúcnosť lipštajnovej družiny zorganizovaných kajúcich sa agentov a špecializovaných prokurátorov. Majú starosť o korporátnú spravodlivosť, slobodu a spravodlivosť, ktorá keď nejde na ruku vyvoleným bastardom modrých plnokrvníkov je plná výkrikov o rúcaniu sa právného štátu, lobistickej demogratúry a slobody pre individuálné beštie s účtami vo švajcaroch a daniach u sejšilanoch. Pobavil ma záver, keď zpoza kamier k spokojno chrochtajúcim mimovládným besedárom akčne a rázno vystúpil maskovaný muž s baťohom na chrbte a kamerkou v ruke a začal kuciakistov a internacionalistov od emnesty obťažovať ich nakrúcánim a spytovanim sa na mena. Prvá opytovaná treťosektorka zľaknutím až odskočila a druhá nacvičene pokojne povedala svoje meno. Madiálný kočovný ansámbl sa Slovákom snažil v priamom prenose zinscenovat nastupujúci príchod eštébákov stalinského režimu, počiatok konca demogratúry a vyburcovať Slovákov na súdružnosť pri hromadeniu sa v uliciach na podporu atlantických kolonizátorov. Len tie trúby a matovičove plagátiky mladosorošovcom chýbali pri zvukovej a obrazovej kulise smútočného pochodu pravicových nevládných parazitov bortiacej sa špecializovanej demogratúry oslobodenej od ľavicového Fica.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás