fbpx
- Reklama -
Názory(video) R. Kaliňák: SLOVÁ POSTIHNUTÝCH TÝMTO BEZPRÁVÍM V PLNEJ...

(video) R. Kaliňák: SLOVÁ POSTIHNUTÝCH TÝMTO BEZPRÁVÍM V PLNEJ MIERE CHÁPEM, SÚ RUKOJEMNÍKMI VOJNY PROTI SMERU

-

(video) R. Kaliňák: SLOVÁ POSTIHNUTÝCH TÝMTO BEZPRÁVÍM V PLNEJ MIERE CHÁPEM, SÚ RUKOJEMNÍKMI VOJNY PROTI SMERU

Člen predsedníctva strany SMER – SD a bývalý minister vnútra R. Kaliňák sa prostredníctvom videa na sociálnej sieti vyjadril k „nelegálnemu lovu zveri a pytliactvu“, teda zverejnenej nahrávke z poľovníckej chaty, no dnes slovenské médiá prerazili pomyselné dno. „Zverejnili nahrávky súkromných osôb, súkromného rozhovoru o súkromných problémoch a frustráciách, ktoré nemajú nič spoločné s trestnou činnosťou alebo nelegálnou činnosťou. Bol to rozhovor ľudí, ktorí sa už rok nevedia domôcť spravodlivosti, ktorí rok bojujú s týmto vražedným systémom, ktorý mučí ľudí ako v stredoveku v nezákonných väzbách, o čom aj dnes vyšiel rozsudok ústavného súdu o tom, že Monika Jankovská bola nezákonne vo väzbe,“ povedal.

Tieto veci podľa R. Kaliňáka dávajú ľuďom právo byť nahnevaní a frustrovaní. Podľa neho úrad špeciálnej prokuratúry spolu s niekoľkými vyšetrovateľmi NAKA sa rozhodli viesť boj s politickou stranou SMER – SD a ich rodinní príslušníci sa stali toho rukojemníkmi, keďže súčasťou rozhovoru sú syn a otec nezákonne väzobne stíhaných. „Našťastie dnes existujú digitálne stopy, ktoré sa nedajú zamiesť a všetky tieto veci sa budú dať v budúcnosti vyšetriť. Už dnes vidíme, akým spôsobom reaguje špeciálna prokuratúra, ktorá hovorí, že nie my sme posunuli tieto videá do novín. Vždy tí vyšší páni sa vyhovoria na tých menších, ale v tomto prípade mám pochopenie pre to, čo bolo povedané na tých videách, pretože ich syn, ich otec sa stali rukojemníkmi tohto súboja, ktorý dnes predvádza táto nemohúca vláda,“ dodal.

Robert Kaliňák uviedol príklad, v čom je rozdiel medzi stranou SMER – SD a touto hrôzovládou. „Pred niekoľkými rokmi existovala úradníčka na ministerstve vnútra, ktorá otvorene kritizovala ministra vnútra, teda mňa. My sme ju nevyhodili, pretože ja som zástancom demokracie. Ale ona si tak mylne myslela, že po voľbách, keď sa stala štátnou tajomníčkou na ministerstve školstva, že to bude tak ako za SMERu, že môže kritizovať, že kritika posúva veci dopredu. Aká bola ale odpoveď strany SaS na to, že kritizovala ich ministra? Vyhodili ju ako špinavé prádlo a nikto po nej ani neštekol. A to je ten rozdiel, vždy klamali, vždy podvádzali, ku všetkým funkciám sa dostali podvodom. Každý sa raz pohádal doma, v práci, s priateľmi. Ale keby niekto pustil rozhovor, čo večer v afekte porozprával, tak by sa jeho uši čudovali, čo jeho uši rozprávajú. Želám vám veľa pozitívnej energie, tej, ktorá pomôže Slovensko oslobodiť od tejto strašnej lúzy, ktorá ho privedie do nešťastia “ uzavrel.

- reklama -

Zdroj: YouTube SMER – SD

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás