TV VVVIDEO: R. GLÜCK: LIBERÁLNE MÉDIA A OPOZÍCIA, JE ČAS...

VIDEO: R. GLÜCK: LIBERÁLNE MÉDIA A OPOZÍCIA, JE ČAS SA ZAČAŤ OSPRAVEDLŇOVAŤ ZA HYSTÉRIU POSTAVENÚ NA LŽI!

-

spot_img

VIDEO: R. GLÜCK: LIBERÁLNE MÉDIA A OPOZÍCIA, JE ČAS SA ZAČAŤ OSPRAVEDLŇOVAŤ ZA HYSTÉRIU POSTAVENÚ NA LŽI!

Nech sa páči máme to tu.

Ústavný súd rozhodol o sťažnosti Jána Mazáka a ďalších bývalých členoch súdnej rady. Počujete to ticho ? Smečko nič, denník n nič, aktuality ani slovo. Tým pádom asi viete aký je výsledok rozhodnutia ústavného súdu.

Áno ústavnú sťažnosť Jána Mazáka ústavný súd odmietol ako neopodstatnenú a tak opäť potvrdil, že nás postup bol absolútne v súlade s ústavou a zákonmi.

Pozdravujem pána Mazáka, podľa ktorého som v podstate hlupák, keď som v televízii vysvetľoval proces odvolávania členov súdnej rady v národnej rade. Vraj všetko čo hovoríme nemá oporu v práve a ide z našej strany len politické čistky.

Video:

No haha pán Mazák, asi je čas sa vrátiť do tretieho ročníka.

Pozdravujem aj všetky liberálne média, ktoré týždeň písali o tom, že vládna koalícia valcuje právny štát a robí politické čistky.

Pozdravujem celú opozíciu, ktorá po nás v parlamente vykrikovala, že odvolávaním členom súdnej rady porušujeme zákon a ústavu. Síce nevedeli povedať, ktorý paragraf, ale čo tam po argumentoch, keď tvrdenie o porušovaní zákona je skvelé pre nadpis denníka N, že?

Sfanatizovaný Cintula po atentáte na Roberta Fica uviedol ako jeden z dôvodov na atentát odvolanie Mazáka zo súdnej rady.

Denník N, SME, AKTUALITY, ale aj RTVS, či OPOZÍCIA, na čele s poslancom Vančom, Števulovou, Kolíkovou, Dostálom, Plavákovou, Hlinom a ďalšími, ospravedlníte sa nám, za to, že ste zavádzali verejnosť a šírili nenávisť, že porušujeme Zákony a ústavu ?

My sme sa pri odvolávaní členov súdnej rady riadili právnou úpravou, ktorú prijala bývala vláda na návrh bývalej ministerky Kolíkovej a boli sme označení za únoscov právneho štátu. Absurdné, ale taký je obraz dnešnej opozície. Som veľmi rád, že ústavný súd rozhodol rýchlo a národ tak pozná pravdu. Pravdu o tom, že vládna koalícia neporušila žiaden zákon ani ústavu.

Na týchto tvrdeniach postavila opozícia, novinári a mimovládni aktivisti svoju štvavú kampaň voči SMERu a dnes je na mieste sa ospravedlniť a priznať si chybu. Som veľmi zvedavý, či to niekto z našich večných kritikov dokáže. Ja myslím, že nie.

Zdroj: Richard Glück, Facebook

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás