fbpx
Názory(video) R. Fico už v roku 2014 predpovedal, že...

(video) R. Fico už v roku 2014 predpovedal, že na Ukrajine sa môže stať nešťastie. Jeho slová sa do bodky naplnili

-

(video) R. Fico už v roku 2014 predpovedal, že na Ukrajine sa môže stať nešťastie. Jeho slová sa do bodky naplnili

Slová predsedu SMER – SD Roberta Fica na adresu Ukrajiny a Ruska predniesol na sneme, pri príležitosti 14. výročia založenia Smeru.

Zdroj: TA3, Youtube

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Takýto názor mali všetci normálne zmýšľajúci ľudia. Osobne som od kyjevského majdanu úplne prestal sledovať mainstream. Tie očividné totálne klamstvá sa už nedali počúvať. Dovtedy som aspoň kvôli informáciám mainstream sledoval a názor si vytváral svoj vlastný. Ale od začiatku roka 2014 som si už hľadal informácie IBA na „alternatívnych weboch“. Na konci 2014 už bolo de facto všetko úplne jasné, Ukrajina prišla o Krym a východ a krajina sa rozdelila! Na Ukrajine žili dlhodobo dva nekompaktibilné národy. Bohužiaľ, nemali také šťastie vo vývoji ako my a skončilo to u nich veľmi zle. Navyše sa Ukrajina stala pre usa veľmi výhodným miestom „vojny proti Rusku“, ktorú dlhodobo plánovali.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás