fbpx
TV VVVIDEO: R. Fico: Prioritou musí byť kvalita života Slovákov...

VIDEO: R. Fico: Prioritou musí byť kvalita života Slovákov a nie čísla v tabuľke

-

VIDEO: R. Fico: Prioritou musí byť kvalita života Slovákov a nie čísla v tabuľke

Jednou z našich chýb minulosti bolo, že sme sa expertami nechali presvedčiť, že vyrovnaný rozpočet má byť cieľ našej práce. Omyl. Po nás prišiel Matovič s Hegerom, rozbili verejné financie a zanechali nám tu 7% deficit bez akýchkoľvek výsledkov.

Za toto nenesú zodpovednosť ľudia, ale skompromitovaní neschopní politici a my túto zodpovednosť v žiadnom prípade nebudeme prenášať na ľudí, lebo posledné tri roky si vytrpeli až až. My budeme hľadať zdroje tam, kde je ich nadbytok, ako napríklad v bankách a nie v peňaženkách bežných ľudí, lebo to je ľavicová politika a náš plán!

Video:

Video na Youtube:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. nepozerám, ale tie dva odstavce som si prečítal.
    prvý je blbosť, kde mieša hrušky a hovná.
    v druhom je mega klamstvo. lebo ak nebudeš brať od ľudí, zanmená že zrušíš všetky dane. VŠETKY. čo je jasné klamstvo. Ani banky ti nevykryjú 5 miliardovú potrebu na fungovanie štátneho aparátu.
    áno bolo by fajn keby aspoň urobil prvú vetu druhého odstavca, čo znamená hmotná zodpovednosť, ale každý kto pred piatimi minútami nepristál z venuše vie, že Smer nikdy nepodporil hmotnú zodpovednosť, nikdy s ňou neprišiel ako s témou a vie prečo.
    proste strana klamárov a podvodníkov. teda štandardná strana.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás