fbpx
Názory(video) R. Fico: Neuveríte, čo nám na zajtrajšom prosteste...

(video) R. Fico: Neuveríte, čo nám na zajtrajšom prosteste v R. Sobote zakázali robiť. Vyjadril sa aj Ľ. Blaha

-

(video) R. Fico: Neuveríte, čo nám na zajtrajšom prosteste v R. Sobote zakázali robiť. Vyjadril sa aj Ľ. Blaha

R. Fico: VLÁDA NÁM ZAKÁZALA SPIEVAŤ NA ZAJTRAJŠOM PROTIVLÁDNOM PROTESTE V RIMAVSKEJ SOBOTE

Volali nám vládni úradníci, že na protivládnom proteste v nedeľu o 14h v Rimavskej Sobote nemôžeme spievať. Môžeme sa vraj iba mračiť a nadávať. Nebojte sa, budeme aj spievať, aj rečniť, aj mávať čapicami, aby sme im ukázali ako ich budeme hnať. Teším sa na Vás zajtra, ešte aj počasie nám vychádza.

Ľ. Blaha: Tak toto je pecka. Myslím, že lepšiu pozvánku ľuďom na zajtrajší protest do Rimavskej Soboty ten tragéd Matovič ani nemohol dať.

- reklama -

1. Pamätáte si, ako si Matovič v parlamente ako posledný „křupan“ vycapil na ceduľku Krylove slová? „Na rohu ulice vrah o morálce káže.“ A ešte aj Kryla domrvil, ale čo čakať od trnavského tupoňa.

2. Iróniou je, že jeho poskok Mikas najnovšie chce zakázať ľuďom zajtra na proteste spievať. Ešte raz a pomaly – vadí im s-p-e-v.

3. Vraj ak nebudeme spievať, tak môžeme protestovať, ale so spevom nie – to je zakázané. Dnes o tom informoval Robert Fico – vláda sa kompletne pomiatla!

4. Ja len, že Matovičov citát o vrahovi je z Krylovej piesne Veličenstvo kat. A určite viete, čo tam Kryl ďalej spieva?

5. Citujem: „Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat.“ Zakázali spievať – že aká irónia…

6. Ako by Kryl spieval o samom Matovičovi. Vrah 13 tisícov, čo o morálke káže. A ešte aj ľuďom zakazuje písať a dokonca spievať!

7. Tomuto sa hovorí vlastný gól – Matovič sa oháňa Krylom a ten mu post mortem poslal takúto facku. Epické. Keď ťa už musia preplesknúť aj nebesia…

8. Naozaj neexistuje lepšia pozvánka na zajtrajší protest do Rimavskej Soboty ako sám Matovič. Už tri dni v médiách ukazuje celému Slovensku, že netuší nič o verejných financiách a štátnom rozpočte.

9. Účetní Fantozzi sa doma nad karbanátkami chytá za hlavu, že akú hanbu robí Matovič ekonómom. Psychóza je zjavne v pokročilom štádiu – Matovič chce dokonca Roberta Fica trhať v zuboch.

10. Besné psisko by chcelo trhať v zuboch ľudí, ktorým nesiaha ani po členky – ach jaj, hoďte čoklovi náhubok a zavrite to do búdy.

11. Ex-minister financií Laco Kamenický ho tam cvičí v číslach a snaží sa o serióznu fiškálnu diskusiu a Matovič tam len nepríčetne vrieska, nadáva a uráža ľudí ako nejaký podgurážený ožran na dedinskej diskotéke.

12. Jediné čísla, ktoré ten lúzer ovláda, sú cirkusové čísla. A toto stojí na čele rezortu financií. Toto uráža Slovákov. Toto riadi náš štát. Bez vzdelania, bez morálky. Vychádza z neho len špina a jed. A výsledkom bude štátny bankrot.

13. Angličania mali kedysi kráľa – volal sa Ján Bezzemok. My máme lepšie. My máme šaša, ktorému hovoria Igor Bezmozog. Blahoželáme.

14. Je šialené, že Matovičovi ľudia terorizujú štát. Mikas nám chce zakázať spievať. Ako veličenstvo kat. Matovičova duševná choroba je zjavne nákazlivejšia ako Delta.

15. Boja sa nás, priatelia, a to je dobre. Budeme protestovať a budeme spievať. Matovič s Mikasom sa môžu aj o zem ohádzať, nič im to nepomôže.

My sa tých lotrov nebojíme. Zajtra v Rimavskej Sobote – a nezabudnite si čapice, ktorými Slováci čoskoro vyženú Matoviča z vlády. Čapice hore, Matovič dole!

https://www.facebook.com/LBlaha/posts/415824239914863

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás