fbpx
- Reklama -
TV VVVIDEO: R. Fico a E. Kaliňák poukázali na obrovskú...

VIDEO: R. Fico a E. Kaliňák poukázali na obrovskú hanbu, ktorú nám robí vláda, keď musia Slováci stáť v radoch na pumpách v Maďarsku

-

VIDEO: R. Fico a E. Kaliňák poukázali na obrovskú hanbu, ktorú nám robí vláda, keď musia Slováci stáť v radoch na pumpách v Maďarsku

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

VLÁDA SA NESTARÁ A SLOVÁCI NEMAJÚ NA VÝBER

- reklama -

Matovič so Sulíkom by sa namiesto hádok a urážok v parlamente mali ísť pozrieť do Maďarska, ako sa vláda stará o ľudí a ako vyzerá skutočná pomoc ľuďom pri zdražovaní!

Video:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 komentár

  1. .. a načo by mal ísť Sulík, či Matovič pozerať, ako naši stoja kvôli cenám v radoch na PHM v Maďarsku !
    Fico sa práve zobudil ?? JUDr. Harabin má svätú pravdu, že aj Fico by na ICH mieste konal podobne…
    a zďaleka nedorástol na úroveň Orbána ………. . pretože by nekonal aj tak ako Orbán v prospech svojej krajiny, ale najprv v prospech „svojej“ strany ………. .

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás