fbpx
TV VVVIDEO: Predseda vlády SR Robert Fico navštívi Ministerstvo vnútra...

VIDEO: Predseda vlády SR Robert Fico navštívi Ministerstvo vnútra SR, kde sa stretne s vedením rezortu

-

VIDEO: Predseda vlády SR Robert Fico navštívi Ministerstvo vnútra SR, kde sa stretne s vedením rezortu

Predseda vlády SR Robert Fico navštívi Ministerstvo vnútra SR, kde sa stretne s vedením rezortu a oboznámi sa s aktuálnou situáciou.

FICO: Rozhodnutia ministra vnútra nie sú revanšom

BRATISLAVA 30. októbra (SITA) – Rozhodnutia o odvolaní policajných funkcionárov, ktoré urobil minister vnútra Matúš Šuraj Eštok, majú svoju vnútornú logiku a nie sú revanšom. Po návšteve rezortu to skonštatoval predseda vlády Robert Fico.

„Keď sa niekto sťažuje na revanš, nech si spomenie, aké je to ráno o piatej vykopnúť dvere,“ povedal Fico s tým, že cestou revanšu súčasná vláda nepôjde. „Pôjdeme cestou zákonnou. Pôjdeme cestou, ktorú si môžeme aj z hľadiska postavenia Slovenska dovoliť,“ dodal Fico.

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok ešte minulý týždeň odvolal z funkcie policajného prezidenta Štefana Hamrana. Zároveň zrušil posty policajných viceprezidentov, čím prišli o miesto Hamranovi zástupcovia Branko Kišš a Damián Imre.

Video:

Alternatívne video:

Zdroj: Online Tu a Teraz, HNtelevízia

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás