fbpx
Názory(video) Pellegrini odkryl karty: Budaj nazval Smer dezolátmi. Pellegrini...

(video) Pellegrini odkryl karty: Budaj nazval Smer dezolátmi. Pellegrini odpovedal: Sú!

-

(video) Pellegrini odkryl karty: Budaj nazval Smer dezolátmi. Pellegrini odpovedal: Sú!

Na stránke pred reláciou M. Kovačiča Na telo, bola pred začiatkom relácie zverejnená debata Petra Pellegriniho a Jána Budaja. Pellegrini odkryl karty a vyjadril svoj postoj k strane Smer, v ktorej vyrastal, prostredníctvom ktorej sa dostal k najvyšším funciám v štáte.

Otázka znie: Pre P. Pellegriniho, keď ho Robert Fico urobil premiérom v roku 2018 neboli smeráci dezolátmi?

Blogerka Iza Bela napísala: Počúvajte pozorne zradcu Pellegriniho o čom rozpráva s BudajomKeď ešte niekto pochyboval o Petrovi, že je liberál a zradca, tu to má potvrdené

Foto: FB Na telo s Michalom Kovačičom

Okrem toho Peter Pellegrini potvrdil svoj oportunistický štýl, keď v sobotu ešte referendum o zmluve s USA odmietal, v nedeľu po negatívnych reakciách verejnosti záhadne zmenil názor.

Na sociálnej sieti napísal:

HLAS – SOCIÁLNA DEMOKRACIA PODPORÍ NÁVRH NA VYPÍSANIE REFERENDA O CUDZÍCH ZÁKLADNIACH NA NAŠOM ÚZEMÍ, CHCEME AJ OTÁZKU SOCIÁLNU

Táto vláda vníma zahraničné vzťahy čierno – bielo a ukázal to v diskusii aj minister Budaj. Ako predseda vlády som sa snažil robiť vyváženú zahraničnú politiku na všetky svetové strany. HLAS – sociálna demokracia odmieta vyrokovaný návrh slovensko – americkej zmluvy, pretože ju považuje za nevýhodnú pre Slovensko a narúšajúcu zvrchovanosť štátu. Sme pripravení aktívne podporiť opozičný návrh na vypísanie referenda o tom, či na našom území majú byť vojenské základne cudzích štátov. Takýto návrh referenda podporíme s tým, že popri otázkach vojenských základní, chceme ešte medzi referendové otázky doplniť aj otázku sociálnu. Nech ľudia rozhodnú.

Ešte stále si niekto myslí o projekte HLAS – sociálna demorakcia, že je proslovenský?

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 Komentáre

  1. A práve preto som nevolila SMER SD v ostatných voľbách. Vykľulo sa šidlo z vreca!
    SMER SSD sa očisťuje od kreatúr typu Pele. Držím im palce, hoci neviem, či im dám v najbližších voľbách svoj hlas. Ale čím viac občanov odmietne týchto zradcov, tým lepšie pre Slovensko.

  2. Veď mu nohy trčali z amerického zadku, keď sa mal strať predseda vlády. Sám to priznal v žume Ta3. Lem mu je potrebné x -krát prehrať. Boh ochraňuj túto krajinu od takýchto zradcov. Ale usmievať sa vie.

  3. Že sa Pellegrini časom odkope a ukáže svoj charakter, to nie je až také veľké prekvapenie. Dlhodobo vystupoval v tej opozícii akoby bol len piate kolo u vozu, nemastný, neslaný, dokopy asi len jednu jedinú kauzu tých súčasných dezolátov vo vláde vyvolal. Pritom Smer a Fico dávajú na tlačovkách aj po tri štyri megakauzy na týždeň. Vzhľadom na to, že ako MÁLO v Hlase makajú mali stále príliš veľa preferencií, podľa mňa umelo nafúknuté. Pelle je veľmi slabý a stále viac to ukazuje.
    Ale z celej tejto kauzy je aj niečo prekvapujúce. Mňa osobne prekvapuje to, že sa ten Pelle odkopal práve pri takej trápnej nule ako je budaj. Žeby bol pod nejakým „vplyvom“ a vôbec mu to nemyslelo?????

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás