fbpx
NázoryVIDEO: MIMORIADNE ZÁVAŽNÉ INFORMÁCIE: PROCES s JUDr. Dušanom Kováčikom,...

VIDEO: MIMORIADNE ZÁVAŽNÉ INFORMÁCIE: PROCES s JUDr. Dušanom Kováčikom, Časť 4: JUDr. Kováčik telefonuje priamo z väzby!

-

VIDEO: MIMORIADNE ZÁVAŽNÉ INFORMÁCIE: PROCES s JUDr. Dušanom Kováčikom, Časť 4: JUDr. Kováčik telefonuje priamo z väzby!

Video predstavuje 4. časť zo série videí týkajúcich sa súdneho procesu s JUDr. Dušanom Kováčikom na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku v rámci ktorého bol rozsudkom zo dňa 20.09.2021 odsúdený na trest odňatia slobody vo výmere 14 rokov ako aj iných trestných konaní vedených proti JUDr. Dušanovi Kováčikovi.

V tomto videu sa Vám priamo z väzby vyjadrí JUDr. Dušan Kováčik k dôkazom o manipuláciách so svedeckými výpoveďami proti jeho osobe.
Dôkazy ktoré JUDr. Kováčik v telefonickom rozhovore spomína poukazujú na závažné podozrenia o manipuláciách vyšetrovania proti jeho osobe ako aj na manipulácie so svedeckými výpoveďami kajúcnikov v jeho trestných konaniach. Tieto dôkazy tiež preukazujú úplné vymiznutie nestrannosti a nazávislosti vyšetrovateľov NAKA a prokurátorov ÚŠP, ktorí konali v jeho trestných veciach.

S ohľadom na závažnosť podozrení, ktoré sú nezlučiteľné so zachovaním základných princípov právneho štátu sa JUDr. Dušan Kováčik rozhodol s týmito dôkazmi oboznámiť príslušné európske inštitúcie.

Zdroj: AKJK advokátska kancelária

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. .. síce to bude iba ako hádzať hrach na stenu …….. ale dobre aj tak……….

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás