Top udalosť(video) MIMORIADNE: STREĽBA VO VEĽKÝCH LEVÁROCH. HAMRAN BUDÍČEK! IDE...

(video) MIMORIADNE: STREĽBA VO VEĽKÝCH LEVÁROCH. HAMRAN BUDÍČEK! IDE O MIGRANTOV

-

(video) MIMORIADNE: STREĽBA VO VEĽKÝCH LEVÁROCH. HAMRAN BUDÍČEK! IDE O MIGRANTOV

Zdroj: FB Dušan Stríž – SNS: Dnes Veľké Leváre. Dnes to boli vraj len varovné výstrely
Už len toto nam tu chýbalo ?
No čo Hamran, toto už vidíš aj počuješ?


Topky.sk: BRATISLAVA – Obcou Veľké Leváre dnes večer otriasli výstrely. Podľa našich informácií mala polícia naháňať auto s migrantmi, ktoré odmietlo zastaviť. Hovorkyňa bratislavskej polícia Jana Šimunková pre topky.sk potvrdila, že išlo len o varovné výstrely. Na mieste sa aktuálne vykonávajú procesné úkony.

Len pred malou chvíľou došlo v obci Veľké Leváre v okrese Malacky k hrôzostrašnej naháňačke polície s autom, ktoré malo prevádzať migrantov. Podľa našich informácií zazneli na mieste aj varovné výstrely, ktoré očitý svedok incidentu zachytil na video. Informáciu nám potvrdila aj bratislavská hovorkyňa. Polícia aktuálne na mieste vykonáva procesné úkony. 

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Viac ako strašné, viac ako neuveriteľné čo sa deje na našom krásnom, milovanom Slovensku. Kde nás tento.nezmyselný vstup do EÚ dostal. Veď Bruselská EÚ má nacistické korene. Už nestačí, že máme za susedov ukrajinskú mafiu a vojnových hrdlorezov – banderovci?. Naše drahé Slovensko chcú západné mocnosti úplne zničiť a zmocniť sa všetkého, vody, pôdy, lesov a ešte nám tu s pomocou platených prevádzačov nasáčkovať migrantov z celého sveta. Veď ich vraj prevážajú autobusmi po celom Slovensku. A toto sa deje s plným súhlasom a vedomím prezidentky a jej progresívcov. Zaujímavé je to, že sa to vedome organizuje aj pred voľbami. Je to zrada na slovenskom národe. Za toto som ja, ale aj mnohí z nás, nemrzla na námestí v roku 1989. To teda nie. Treba ešte k tomu ešte viac niečo dodať?.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás