fbpx
- Reklama -
Názory(video) M. Šoun v Prešove odchytil U.S. provokatérov. Kosák...

(video) M. Šoun v Prešove odchytil U.S. provokatérov. Kosák a kladivo kritizujú, no tie isté symboly sú aj v Múzeu Američana A. Warhola

-

(video) M. Šoun v Prešove odchytil U.S. provokatérov. Kosák a kladivo kritizujú, no tie isté symboly sú aj v Múzeu Američana A. Warhola

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Na piatkovom proteste v Prešove sa do potýčiek a demonštrujúcimi proti vláde, dostali aj aktivisti s vlajkou Spojených štátov a NATO.

Marek Šoun sa vybral za nimi na debatu. Mladíkoví vadí, že niektorí ľudia pri príležitosti oslobodenia rozprestrú vlajku bývaleho ZSSR a podľa mladíka majú propagovať zakázané symboly.

Zaujímavosťou je, že v Múzeu Andyho Warhola v Medzolaborciach, Američana s koreňmi z časti Slovenska pri Medzilaborciach (obec Miková) nevadí, že v spomínanom múzeu sa nachádzajú umelecké diela ako kosák, kladivo alebo obraz Lenina a sú to tie isté symboly, ktoré mladíkovi vadia a odvoláva sa na paragrafy, prečo by to malo byť trestné. Podľa mladíkovej argumentácie by mal aj tam protestovať a pohoršiť sa ako je možné, že v múzeu tieto symboly môžu visieť na stenách.

- reklama -

Zdroje: FB Marek Šoun, Múzeum A. Warhola v Medzilaborciach

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 COMMENTS

  1. Pracujúci drú od svitu do mrku, aby uživili rodinu a zaplatili za bývanie, mládež vychovávajú sociálne siete a pomaly sa dostávame do situácie, že na otázku koľko je 2+2 ti mladý odpovie : „čo otravuješ, vygúgli si“
    Keď sa niekedy rozšupnem a dám do pľacu niečo zo zemepisu, alebo z histórie, fyziky, chémie … tak sa dnes 25-30 roční absolventi stredných a vysokých škol obyčajne spýtajú : „ujo a odkiaľ to všetko viete“? A moja odpoveď je väčšinou : „zo základnej školy, deti moje, zo ZÁKLADNEJ deväťročnej školy!“ (no niečo aj zo strednej..)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás