Názory(video) M. Šoun v Prešove odchytil U.S. provokatérov. Kosák...

(video) M. Šoun v Prešove odchytil U.S. provokatérov. Kosák a kladivo kritizujú, no tie isté symboly sú aj v Múzeu Američana A. Warhola

-

spot_img

(video) M. Šoun v Prešove odchytil U.S. provokatérov. Kosák a kladivo kritizujú, no tie isté symboly sú aj v Múzeu Američana A. Warhola

Na piatkovom proteste v Prešove sa do potýčiek a demonštrujúcimi proti vláde, dostali aj aktivisti s vlajkou Spojených štátov a NATO.

Marek Šoun sa vybral za nimi na debatu. Mladíkoví vadí, že niektorí ľudia pri príležitosti oslobodenia rozprestrú vlajku bývaleho ZSSR a podľa mladíka majú propagovať zakázané symboly.

Zaujímavosťou je, že v Múzeu Andyho Warhola v Medzolaborciach, Američana s koreňmi z časti Slovenska pri Medzilaborciach (obec Miková) nevadí, že v spomínanom múzeu sa nachádzajú umelecké diela ako kosák, kladivo alebo obraz Lenina a sú to tie isté symboly, ktoré mladíkovi vadia a odvoláva sa na paragrafy, prečo by to malo byť trestné. Podľa mladíkovej argumentácie by mal aj tam protestovať a pohoršiť sa ako je možné, že v múzeu tieto symboly môžu visieť na stenách.

Zdroje: FB Marek Šoun, Múzeum A. Warhola v Medzilaborciach

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

2 Komentáre

  1. Pracujúci drú od svitu do mrku, aby uživili rodinu a zaplatili za bývanie, mládež vychovávajú sociálne siete a pomaly sa dostávame do situácie, že na otázku koľko je 2+2 ti mladý odpovie : „čo otravuješ, vygúgli si“
    Keď sa niekedy rozšupnem a dám do pľacu niečo zo zemepisu, alebo z histórie, fyziky, chémie … tak sa dnes 25-30 roční absolventi stredných a vysokých škol obyčajne spýtajú : „ujo a odkiaľ to všetko viete“? A moja odpoveď je väčšinou : „zo základnej školy, deti moje, zo ZÁKLADNEJ deväťročnej školy!“ (no niečo aj zo strednej..)

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás