fbpx
Názory(video) Ľ. Blaha vyhral súd s Esetom!

(video) Ľ. Blaha vyhral súd s Esetom!

-

(video) Ľ. Blaha vyhral súd s Esetom!

Vyhral som ďalší súdny spor s vlastníkmi Denníka N – s milionármi z ESET-u. Tentoraz mi dal za pravdu Ústavný súd. Liberálna kaviareň pukne od zlosti ????

Viac vo videu:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Úprimne je mi strašne smutno. Viem že p. Blaha sa rád necháva uniesť a potom sa nekontroluje no dnes to bolo mimoriadne trápne. V piatich bodoch stihol vysmiať Matoviča (ktorý si to zaslúži) že súd mu vysvetlil že pred zákonom sú si všetci rovní, ale nezabudol pripomenúť, že on p. Blaha a jemu podobní (všetci poslanci) požívajú zo zákona väčšiu slobodu slova ako obyčajná slovenská lúza.
    Ďakujem p. Blaha, takže keď mi vy, alebo iný poslanec (najskôr však z vládnej koalície) povie že som idiot a ja mu to vrátim rovnako, TAK SI NEBUDEME KVIT, ALE BUDEM ODSÚDENÝ JA, lebo tu už neplatí, že pred zákonom sme si rovní.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás