fbpx
Názory(video) Ľ. Blaha v parlamente naložil Lengvarskému

(video) Ľ. Blaha v parlamente naložil Lengvarskému

-

(video) Ľ. Blaha v parlamente naložil Lengvarskému

Ľ. Blaha: Idú ľuďom zobrať ich ústavné práva. Vytvárajú očkovací apartheid. Ničia rovnoprávnosť. Zavádzajú diskrimináciu. A znásilňujú ľudí.

1. Toto sa deje v priamom prenose v parlamente a americkí tajtrlíci ako Korčok riešia to, že sa Blaha náhodou stretol s Kotlebom na schodoch cestou do práce a to je pre nich najdôležitejšia vec na svete.

2. Tie slniečkarske jelitá sú také odtrhnuté od reality, že namiesto toho, aby riešili problémy bežných ľudí, ktorým ničia životy, oni tu riešia pubertálne intrigy a konšpirácie o nejakej fotke na proteste pred parlamentom.

- reklama -

3. Nemám nič spoločné s poslancom Koltebom a poslanec Kotleba nemá nič spoločné so mnou. Prehodili sme asi tri vety. A tuná liberálnej kaviarni a rôznym korčokom sa zrútil svet. To je také trápne, až to bolí.

4. Správajú sa ako doktor Mengele, nútia ľudí do medicínskych experimentov a ako malé deti potom ukazujú prstom na iných. To je tak, keď fašista kričí, chyťte fašistu.

5. V parlamente som polhodinu argumentoval proti zákonu o covid-pasoch – tu je výber mojich hlavných argumentov. Bojujem, ako sa dá.

6. Nie, nebojujeme proti očkovaniu. Ani proti vakcínam. Bojujeme proti neslobode a diskriminácii ľudí, ktorí majú právo rozhodovať o svojom zdraví.

7. Dnes sa nebavíme o tom, či sa očkovať alebo nie. To nech si každý rozhodne sám – sme plne za dobrovoľnosť očkovania a plne rešpektujeme očkovaných aj neočkovaných.

8. Dnes stojíme pred otázkou – fašizmus alebo sloboda! A SMER-SD podporuje slobodu. Matovič, Lengvarský, Korčok a ich banda bezduchých pročkov podporuje fašizmus. Už len si zahajlovať, Lengvarský, Korčok a ostatní nahnedlí pravičiari – skončíte tak, ako vaši zvrátení predchodcovia v roku 1945.

Váš čas sa kráti.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás