fbpx
- Reklama -
NázoryVIDEO: J. MAŽGÚT: VÝZVA HLASU NA ROKOVANIE O PODPORE...

VIDEO: J. MAŽGÚT: VÝZVA HLASU NA ROKOVANIE O PODPORE MOJEJ KANDIDATÚRY NA BRATISLAVSKÉHO ŽUPANA

-

VIDEO: J. MAŽGÚT: VÝZVA HLASU NA ROKOVANIE O PODPORE MOJEJ KANDIDATÚRY NA BRATISLAVSKÉHO ŽUPANA

Ján Mažgút: „Priatelia, rozhodnutie o podpore mojej kandidatúry na bratislavského župana máte vo svojich rukách. Nedovoľme, aby o vašej voľbe rozhodovali stranícke centrály. Všetci veľmi dobre vieme, či sme s regiónom pod vedením J. Drobu spokojní, alebo chceme zmenu!“

Priatelia,

boj proti súčasnej hrôzovláde sa nemôže odohrávať len na celoštátnej úrovni, ale spájať sily proti neschopnosti politikov z radov vládnych strán je podstatné aj na komunálnej úrovni. Ľudia jednoznačne volajú po zmene a my ako politici to musíme rešpektovať a to platí o to viac v momente, kedy sa otvorene a hrdo hlásime k myšlienke referenda o demisii vlády. Pripomínam, že strana SMER – sociálna demokracia zohrala a aj naďalej zohráva kľúčovú úlohu v snahe vyhovieť ľuďom a poslať túto vládu definitívne do učebníc dejepisu.

Pôvodne som si myslel, že to musí byť jasné aj strane Hlas – sociálna demokracia. O to väčším a nepríjemným prekvapením pre mňa bolo, keď sa vo víkendovej relácii Na telo predseda Hlasu Peter Pellegrini priklonil ku kandidátovi liberálnej a de facto stále vládnej SaS, Jurajovi Drobovi. Nie je pravdou, že sa strana SMER – SD nepokúšala o rokovania na krajskej a okresnej úrovni. Už niekoľko mesiacov tvrdíme, že je podstatné spájať sily v komunálnych voľbách a to hlavne z toho dôvodu, aby sme vedeli vládne strany poraziť všade tam, kde je to možné. Nechcem však zbytočne páliť mosty a preto vyzývam stranu Hlas, aby sme aj naďalej rokovali s cieľom posilniť moju kandidatúru na bratislavského župana a ponúknuť tak voličom voľbu, na ktorú majú právo. Pýtam sa teda – myslia to v strane Hlas so zmenou vážne a úprimne? Ak áno, dvere na rokovanie sú aj naďalej otvorené.

- reklama -

V tomto momente by som chcel osobitne osloviť aj voličov strany Hlas. Pokiaľ aj vy máte pocit, že podpora Juraja Drobu je zo strany Hlasu nepremysleným, prvoplánovým a hlavne otvoreným príklonom k čisto liberálnej politike, vedzte, že stále máte na výber a vašu osobnú voľbu vám nikto nemôže prikázať. Do kraja som pripravený priniesť pokoj, spokojnosť a prosperitu a to pre všetkých občanov bez ohľadu na politické preferencie.

Priatelia, vaše rozhodnutie máte v rukách len vy, nie strana Hlas, alebo strana SaS, nie Peter Pellegrini a ani Richard Sulík. Poďme spolu urobiť z bratislavského kraja región, na ktorý budeme hrdí.

VIDEO:

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás