fbpx
Názory(video) J. Laššáková: Tu niekto vyzýva na ZAVRAŽDENIE Fica...

(video) J. Laššáková: Tu niekto vyzýva na ZAVRAŽDENIE Fica a veľkí demokrati v tomto štáte sú ticho?

-

(video) J. Laššáková: Tu niekto vyzýva na ZAVRAŽDENIE Fica a veľkí demokrati v tomto štáte sú ticho?

OBČAN VYZÝVA K ZAVRAŽDENIU FICA. PONECHÁME TO BEZ ODOZVY?

Už roky nesledujem televízne noviny. Vlastne už roky nesledujem televíziu. Skrátka, nevlastním ani len televízor. Preto som až dnes objavila vyjadrenie 37-ročného muža, ktorého po útoku na šoféra Roberta Fica a poškodení jeho auta zadržala polícia. Na otázku redaktora „nemáte radi Roberta Fica?“, odznela odpoveď „niekto by ho mal zabiť!“

Asi som už videla a počula všetko!

Nie som si celkom istá, či tieto slová zostali bez odozvy. Keďže televízor nemám, určite sa zdvihla vlna kritiky. Každý demokrat v tomto štáte, na čele s pani prezidentkou urobili spoločnú tlačovú konferenciu, aby nahlas a svorne, bok po boku odsúdili takéto slová.

Slová, ktoré vyzývajú k spáchaniu trestného činu vraždy! Hlboko sa ospravedlňujem každému aktérovi tejto tlačovky, že som ju nezachytila. Určite tam odzneli slová odsudzujúce (nielen) politicky motivované násilie a vyzývanie na jeden z najhorších zločinov. Ani sa nechcem zamýšľať nad tým, prečo skrsla v hlave mladého muža takáto myšlienka. Prepáčte, ale naozaj to nechápem. Snáď si nemyslí, že môj názor na súčasnú situáciu na politickej a vakcinačnej scéne na Slovensku formuje Robert Fico?! Naozaj je presvedčený o tom, že v prípade „eliminácie“ tohto politika sa môj názor na dianie na Slovensku zmení?!

Rada by som podotkla jednu vec. Viera patrí do kostola. Neexistuje politik, ktorého by som vzývala ako Boha. Niet na Slovensku ani nikde vo svete človeka v roli politika, slová ktorého by som kriticky neskúmala a nekonfrontovala ich s realitou. Ak by aj Robert Fico zmenil názor na akúkoľvek tému, má na to plné právo. Rovnako aj ja mám právo nemeniť ten svoj! Od slov, ktoré odznievajú v tomto krátkom zostrihu, sa dištancujem a vyprosím si, aby takéto výroky boli v slovenskej spoločnosti tolerované!

Proces, ktorý viedol mladého muža k takýmto slovám, sa však nezačal včera. Podprahovo sa takýto slovník verejným priestorom šíri už dlhší čas. Žiaľ, prispievajú k tomu aj naši politici a médiá. Takéto „grand finále“ som však neočakávala. Naprávať škody spôsobené militantnou rétorikou poniektorých politikov a novinárov nebude jednoduché. Avšak niekto by mal zatiahnuť ručnú brzdu a váhou svojej osobnosti zmeniť tón verejnej diskusie a vrátiť ju medzi mantinely dôstojnosti a úcty.Nájde sa na Slovensku takáto osobnosť…?

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

 1. Tento chlapček, zpravicovelý lokaj arogancie egoizmu pod ochranú nadnárodného mamonu, mejštrímom ušlahaná pena obrazu idiota z bielka verejných klamstiev a záprdkov korupcie, nepostihnutelný statočník, zbabelý nenávisťou stranický fanatik, poskakujúci po ulici demokratúrnej trhokratúry chudoby, nervózný, s holou riťou hlupáčik s predvianočným šťastím chodca, že o pôlnoci nestretol rovnako naježeného protinožca s druhým koncom palice rán pomstychtivosti.

 2. No pozor na to, lebo nikto si nevšimol, keď Peter Schutz zo SME napísal, že „neočkovaní by mali kvičať ako svine na bitúnku“, si treba uvedomiť, že svine na bitúnku nechodia na relaxačný pobyt. Ergo tu Peter Schutz otvorene vyzýva na fyzickú likvidáciu tej skupiny obyvateľstva, ktorá sa nedala „dobrovoľne“ zaočkovať experimentálnou vakcínou. Je teda právny paradox, že v krajine, kde je zákon ukladajúci trest odňatia slobody za popieranie zločinov spáchaných v období 2. svetovej vojny, nie je trestné na zločiny vyzývať?
  Alebo tu je právo vynucované selektívne, čo je tým pádom popretie ľudských práv tých, ktorí boli za podobné tvrdenia odsúdení, lebo prečo ich odsúdili a Petra Schutza za výzvu na páchanie zločinov nie?
  Nie je náhodou zmysel celej legislatívy, ako to odôvodnil prokurátor Honz v procese proti Rostasovi, o tom aby sa zabránilo myšlienkovým postupom a tvorbe politických hnutí obmedzujúce základné práva a slobody?
  Peter Schutz preskočil tvorbe nejakých myšlienkových postupov a prebehol okamžite k výzve (a to nie len v jednom prípade) na obmedzenie základných práv a slobôd až po fyzickú likvidáciu. Podľa slov Petra Schutza „Nie je jasné, čo bráni povedať, že to nie sú ľudia, ale dobytok, keďže len ich bezohľadnosť a teľacie IQ budú príčinou…“ je zreteľné, že pokračuje vo výzve na uprenie ľudských práv na tom základe, na ktorom stavala aj Hitlerova propaganda.

 3. Tiež nezabúdajme, že napríklad ZÁMEČNÍKOVÁ, Eva je na listine hľadaných osôb EUROPOLom a to preto, lebo je za objednávku manžela odsúdená na 8 rokov. Aj tu sa teda čin nestal, ale asi to vyhodnotili ako vraždu v štádiu pokusu.
  Teraz ak existuje osoba, ktorá zaútočí na auto, možno bez vedomosti toho, že sa osoba v aute nenachádza, priznávajúca sa na verejnosti, že útok vykonal na základe vôle usmrtenia tejto osoby, tak to je pre mňa o krok ďalej, ako spravila Eva ZÁMEČNÍKOVÁ, ktorá síce objednala, ale k vykonaniu neprišlo. Tu objednávateľ sú médiá, ktoré šíria falošné správy o tom, ako Fico ohrozoval životy dôchodcov tým, že sa stretávali bez rúšok.
  Ale v tomto prípade vykonávateľ, zmanipulovaný občan, už fyzicky pokus vykonal, aj keď neúspešne, prerazením skla na aute.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás