fbpx
- Reklama -
Názory(video) Harabin: Vládnuci na čele s prezidentkou úmyselne rozdelili...

(video) Harabin: Vládnuci na čele s prezidentkou úmyselne rozdelili spoločnosť!

-

(video) Harabin: Vládnuci na čele s prezidentkou úmyselne rozdelili spoločnosť!

Pred 17. novembrom, ktorý je štátnym sviatkom, Dňom boja za slobodu a demokraciu, sa ozval na svojom videokanáli bývalý sudca a aktivista Štefan Harabin. Vyzval ľudí k protestom.   

V úvode Harabin povedal, že vlastenci a vlastenky prestávajú byť pasívni. Podľa neho vláda a prezidentka vyhlásili svojim občanom vojnu. Namiesto toho, aby ich zaujímalo zdravie občanov a to, z čoho majú žiť. Podľa Harabina iba klamú, aby naplnili plány západných elít, čo sa ešte nedávno považovalo za hoax.

Dokladom ich nekalého konania sú utajené zmluvy s farmaceutickými firmami produkujúcimi vakcíny a klinické texty, ktoré sa na Slovákoch realizujú. Zradili vlastný štát, spustili genocídu cez experimentálne preparáty, za ktoré nikto neručí.

- reklama -

Terorizujú ľudí s iným názorom 

Navyše ženú políciu proti obyvateľom, postihuje sa za názor, ktorý je iný, ako chce vláda a jej slúžiace médiá. Polícia fyzicky napáda protestujúcich a za túto agresiu sú odmeňovaní. Dokonca sa vyhrážajú lekárom a sestričkám za zdokumentovanie následkov po vpichnutí vakcíny. Požadujú falšovanie pitevných správ. Svoje zločiny podkladajú zavádzajúcimi štatistikami, ktoré majú ukázať, že v nemocniciach sú najmä nezaočkovaní.

Vládnuci na čele s prezidentkou úmyselne rozdelili spoločnosť a zvyšujú tlak vydávaním ďalších protiústavných opatrení.

Na protesty treba prísť a slušne vyjadriť názor 

Štát chce podľa neho použiť na protestoch silové zložky proti odporcom opatrení bez ohľadu na to, že sa blíži deň pripomenutia boja za slobodu. Harabin preto vyzýva ľudí na zhromaždeniach v tento deň, aby zachovali pokoj, aby nemali zámienku zaútočiť, aby sa nenechali vyprovokovať. Zároveň však treba aj digitálne zaznamenávať doklady o zneužití právomocí. Podľa neho sa blíži čas, keď sa budú porušitelia zákona trestnoprávne zodpovedať. A vtedy budú potrebné dôkazy.

Prestaňme byť otrokmi

„Ľudia, nebojte sa brániť svoje práva a účasťou na protestoch to dajte vedieť. Rúško je symbolom otroctva. Oni sa nás začnú báť vtedy, keď prestaneme byť otrokmi,“ uzatvára svoj prejav Harabin.

Autor článku: Ján Papuga. Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás