fbpx
- Reklama -
NázoryVIDEO: Hamran priznal, že spolu s Matovičom, Hegerom, ...

VIDEO: Hamran priznal, že spolu s Matovičom, Hegerom, Spišiakom a Mikulcom tvoria organizovanú zločineckú skupinu, ktorá riadi všetky špinavosti voči opozícii. Podľa Fica nastal čas, aby sa ozval pán Košč a porozprával, ako ho navštevoval Lipšic

-

VIDEO: Hamran priznal, že spolu s Matovičom, Hegerom, Spišiakom a Mikulcom tvoria organizovanú zločineckú skupinu, ktorá riadi všetky špinavosti voči opozícii. Podľa Fica nastal čas, aby sa ozval pán Košč a porozprával, ako ho navštevoval Lipšic

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bývalý trojnásobný premiér a šéf opozičnej strany Smer-SD Robert Fico obviňuje súčasné vedenie štátu a polície z organizovanej skupiny.

„Majiteľ chovnej stanice, z ktorej pochádza minister vnútra Roman Mikulec, jeho poradca Jaroslav Spišiak a prezident Policajného zboru Štefan Hamran by mal posúdiť, do akej miery mu škodia, lebo vystrájajú ako zmyslov zbavení,“ tvrdí Fico vo videu na sociálnej sieti.

O ministrovi vnútra zopakoval, že je „totálne skompromitovaný“. „Hamran je iný frajer,“ pokračuje Fico. Pridáva vlastnú charakteristiku policajného prezidenta: „Je to taký typ chlap, ktorý si dá na krk hrubú zlatú reťaz, zoberie služobné BMW a ide tokať podriadenej na dovolenke v Rakúsku.“

- reklama -

Hamranovi vyčíta, že spája súčasného generálneho prokurátora Maroša Žilinku s obvineným podnikateľom Petrom Koščom. Ten podľa polície podplácal bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika.

„Myslím si, že je čas, aby sa pán Košč ozval a porozprával, ako ho navštevoval Lipšic. Bolo by to zaujímavé počúvanie,“ komentuje Fico.

Hamran podľa neho priznal, že „opakovane došlo k stretnutiam Matovič, Heger, Mikulec, Spišiak a Hamran“.

„Mali byť na útvare osobitného určenia a mali sa venovať vraj reforme polície. No tak, milý Hamran, kozy si robte z niekoho iného. Žiadna skutočná reforma nie je na stole. Prečo by kvôli vašim nesúrodým úvahám išiel predseda vlády, minister financií a minister vnútra opakovane do uzatvorených priestorov v rezorte ministerstva vnútra? Zo stretnutí konaných na jar nie je žiaden záznam. Nakoniec, na čo? Matovič dával špinavé pokyny, koho z opozície treba stíhať. A Hegera si tam zobral ako takého malého zúfalca, aby bol spolupáchateľ,“ tvrdí Fico.

Zároveň však jedným dychom tvrdí, že tieto stretnutia sú „skutočnými stretnutiami organizovanej zločineckej skupiny zneužívajúcej svoje postavenie na likvidáciu opozície hrubým zneužívaním NAKA, Úradu špeciálnej prokuratúry a niektorých sudcov“.

Viac vo videu:

Denník Pravda pripomenul, že Robert Fico je stíhaný spolu s bývalým ministrom vnútra Robertom Kaliňákom, bývalým policajným prezidentom Tiborom Gašparom a nitrianskym podnikateľom Norbertom Bödörom zo zosnovania zločineckej skupiny s cieľom udržať stranu Smer pri moci. Navyše, Fico s Kaliňákom sa mali dopustiť aj prezradenia bankového tajomstva, keď informovali o daňovým deliktoch Igora Matoviča a niekdajšieho prezidenta Andreja Kisku.

Zdroj: pravda.sk / InfoVojna

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás