fbpx
TV VVVIDEO: E. Kaliňák: Hamran sa správa ako šéf organizovanej...

VIDEO: E. Kaliňák: Hamran sa správa ako šéf organizovanej skupiny Čurillovcov!

-

VIDEO: E. Kaliňák: Hamran sa správa ako šéf organizovanej skupiny Čurillovcov!

Trafená hus opäť zagágala a Hamran ešte stále ako policajný prezident urobil politickú tlačovku proti opozícii z policajného prezídia SR, ktorého by sa politika nemala ani dotýkať.

Hovoriť dnes po toľkých dôkazoch potvrdzujúcich manipulácie o nestrannosti polície, znie skôr ako zlý vtip a slovám o rozviazaných rukách polície veria hádam už len pozostalí voliči OĽANO, ktorých ani posledné tri roky nepresvedčili, že Matovič bol omyl galaktických rozmerov.

Hamran, ktorému mentálna výbava neumožňuje pochopiť, že dôveryhodnosť jeho ako aj Čurillovcov je nenávratne preč sa uchýlil k infantilnému obhajovaniu zvrátenosti systému, ktorý vytvorili cez články Denníka N.

Vraj dôkazy, ktoré sú proti nim použité, sú vytrhnuté z kontextu. Tak nech sa páči pán Hamran, tu máte celý kontext ich štylu práce. Možno konečne pochopíte, čo ste sa rozhodol ako politický… pardon policajný prezident kryť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás