fbpx
- Reklama -
TV VVVIDEO: Doc. Ján Drgonec: O likvidácií právneho štátu, nerešpektovaní...

VIDEO: Doc. Ján Drgonec: O likvidácií právneho štátu, nerešpektovaní Ústavy SR, ale aj o zmazaní účtu Ľ. Blahu (ereport)

-

VIDEO: Doc. Ján Drgonec: O likvidácií právneho štátu, nerešpektovaní Ústavy SR, ale aj o zmazaní účtu Ľ. Blahu (ereport)

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Emeritný sudca Ján Drgonec v exkluzívnom rozhovore pre eReport odpovedal redaktorke Mimi Šramovej na otázky týkajúce sa zrušenia konta Ľuboša Blahu a odvolania sudcu Romana Fitta ministerkou Kolíkovou.

Viac vo videu:

- reklama -

Zdroj: ereport.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás