fbpx
- Reklama -
TV VVVIDEO: Diskusia s manželmi Jancovými

VIDEO: Diskusia s manželmi Jancovými

-

VIDEO: Diskusia s manželmi Jancovými

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Aktivity Inštitútu sociálnych práv sú v plnom prúde. Dnes sme v našej komunitnej knižnici zorganizovali besedu na tému etiky v zdravotníctve počas pandémie covidu-19, celoplošného testovania a očkovania. Ako hostí sme pozvali známych košických lekárov – manželov MUDr. Andreja Janca a MUDr. Alenu Jancovú. V úvode besedy bola našim hosťom udelená cena ISOP v kategórii Špeciálna cena za manželský súlad pri Covide ako dobrý príklad pre mladú generáciu. Beseda prebehla v príjemnej atmosfére. Ďakujeme manželom Jancovým za to, že prijali naše pozvanie a za zaujímavé informácie, ktoré sme sa dozvedeli o našom organizme 🙂

Zdroj: ISOP – Inštitút sociálnych práv

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás