TV VVVIDEO: Bezpečnostný analytik Koller o možnosti vypuknutia 3. svetovej...

VIDEO: Bezpečnostný analytik Koller o možnosti vypuknutia 3. svetovej vojny a mierovej konferencii o Ukrajine plnej vojnových štváčov

-

spot_img

VIDEO: Bezpečnostný analytik Koller o možnosti vypuknutia 3. svetovej vojny a mierovej konferencii o Ukrajine plnej vojnových štváčov

Český vojenský a bezpečnostný analytik, niekdajší diplomat Ing. Martin Koller v rozhovore pre portál Paralelně komentoval aktuálnu situáciu na planéte poznačenú eskaláciou vojenského konfliktu na Ukrajine.

Viac vo videu:

Zdroj: Paralelně

Celá debata:

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

1 Komentár

  1. Presne tak! Povedz mi, akých máš priateľov a ja ti poviem kto si.
    „Elita“ potrebuje priestor, potrebuje viac a ešte viac, ešte viac ako viac, a tak núti ľudí umierať Vo Francúzsku sa nevedela dotlieskať, že premenila Ukrajinu na cintorín.
    Matky, vdovy a polosiroty sú na Zelenského pyšní ? Fúúúj, vojnovým štváčom!!! Fúúúj Čaputovej!!! Postrelený premiér-preMIER , trpí a Čaputová si rochní v bahne vojnových štváčov, „elity“. História ich zhodnotí.
    Kto podporuje zlo, stáva sa zlým. A zlom vojna je!!!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás