fbpx
- Reklama -
Názory(videá) Robert Fico a Richard Glück zareagovali na vystúpenie...

(videá) Robert Fico a Richard Glück zareagovali na vystúpenie Z. Čaputovej v RTVS

-

(videá) Robert Fico a Richard Glück zareagovali na vystúpenie Z. Čaputovej v RTVS

Robert Fico: PANI ČAPUTOVÁ DNES V RTVS OTVORENE KLAMALA, KEĎ TVRDILA, ŽE SI VÁŽI REFERENDUM. NEVÁŽI SI ANI REFERENDUM, ANI DEMOKRACIU, ANI PREDČASNÉ VOĽBY AKO JEDINÉ DEMOKRATICKÉ RIEŠENIE SÚČASNÉHO CHAOSU A ROZVRATU ŠTÁTU. Z. ČAPUTOVÁ JE JEDNODUCHO SOROSOVO DIEŤA.

Richard Glück: Nie je vyhrážanie a vyhrážanie. Podľa niektorých Čaputovú je potrebné ľutovať, ale pri Robertovi Ficovi bolo dovolené všetko. Nevyhrážajte sa jej, prosím. Dávame jej len dôvody ľutovať sa. Ale zaspomínajme si aj na časy, keď vyhrážky padali na adresu predsedu SMER – SD.

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. Vystúpenie tejto kreatúry ma utvrdzuje len v jednom. V tejto Americkej kolónii je nevyhnutné prijať “ Zákon o psychickej spôsobilosti výkonu štátnych a verejných funkcií“ . Podľa tohto zákona by bol každý starosta, predseda štátneho úradu, poslanec NRSR, alebo akéhokoľvek voleného orgánu alebo samosprávy predtým ako bude kandidovať , resp. zaradený na akúkoľvek volenú funkciu a kandidátsku listinu ,nevyhnutne povinný absolvovať psychiatrické vyšetrenie, že je spôsobilý také niečo vykonávať.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás