fbpx
- Reklama -
TV VVVeci verejné Romana Michelka: Matovičova likvidácia živnostníkov

Veci verejné Romana Michelka: Matovičova likvidácia živnostníkov

-

Veci verejné Romana Michelka: Matovičova likvidácia živnostníkov

Matovič znova prerazil dno – zavádza masaker na živnostníkov.

Prečo? Lebo skutočnosť predčila aj tie najhoršie očakávania. Ide likvidovať živnostníkov, lebo klamú, respektíve podvádzajú.

No a kto to povedal? Igor M., ten najväčší podvodník, človek, ktorý kradol úplne na hulváta a mľaskal pri tom blahom, on ktorý s mamičkou urobil 260-tisíc km ročne, on si do svojej špinavej papule berie iných? On chce likvidovať podvodníkov? Práve on? Existuje väčší gýč?

- reklama -

To, že okolo neho nešla slušnosť ani na kilometer, vieme, že je blázon a psychopat, všetci vieme, ale kde je obranca všetkých podnikateľov Sulík? Naozaj sa už o nič nestará? Už sa nevie dočkať, kedy sa táto hrôza skončí, sníva len o ranči v Austrálii a nič iné ho nezaujíma? Dokoná kolosálnu zradu živnostníkov, alebo predsa len dá stopku? Uvidíme. Ale ak to prejde, je to stopka pre značnú časť slovenských živnostníkov (350- až 400-tisíc).

Lockdown – stalo sa to, čo sa dalo čakať. Ideme do lockdownu, aj keď tiež takého nemastného- neslaného. Síce platí aj pre zaočkovaných, ale nechať aspoň deti druhého stupňa na desať dní na dištančnom vzdelávaní, to sa nedá…

NO a, samozrejme, vieme, kto za to môže? Opozícia. Prečo? Lebo Fico. Tuposti podpredsedníčky ZA ĽUDÍ Leščáková môže konkurovať len jej šéfka Remišová. Tak zúfale pseudoargumenty, taká úbohá argumentačná nemohúcnosť, také zúfalstvo, to je naozaj na ručník… Totálne nič nezvládajú, nech už konečne odídu, dajú šancu voličom i opozícii na reparát. Toto trápenie, tieto orgie amaterizmu a neschopnosti už raz musia skončiť.

Igor Matovič prišiel zase s geniálnym nápadom. Skorupmuje dôchodcov pol miliardou eur. Dostanú ju, ak sa dajú trikrát zaočkovať. Jeho mentálny svet, jeho mentálne peklo je strašné. Podľa seba súdi iných, myslí si, že ľudia sa dajú tak ľahko kúpiť. Naozaj odhadol dôstojnosť človeka takou trápnu judášskou sumou? Po totálnom fiasku a debakli lotérie prídu ďalšie orgie míňania, len aby si pohladil svoje extrémne zakomplexované ego.

Múzeum SNP ide pod zupáka Jarka N. Jediný dôvod je ten, lebo chce a môže. Lebo Milanová urobí všetko, čo si zmyslia Matovič s Naďom. To, že tým masívne napľula do očí vojnovým veteránom, expertom odbornej obci, historikom, jej absolútne nevadí. Jej pozícia je jednoznačná – bez slova poslúcha a splní akúkoľvek špinavosť.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás