fbpx
- Reklama -
TV VVVeci verejné Romana Michelka: Matovičova likvidácia živnostníkov

Veci verejné Romana Michelka: Matovičova likvidácia živnostníkov

-

Veci verejné Romana Michelka: Matovičova likvidácia živnostníkov

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Matovič znova prerazil dno – zavádza masaker na živnostníkov.

Prečo? Lebo skutočnosť predčila aj tie najhoršie očakávania. Ide likvidovať živnostníkov, lebo klamú, respektíve podvádzajú.

No a kto to povedal? Igor M., ten najväčší podvodník, človek, ktorý kradol úplne na hulváta a mľaskal pri tom blahom, on ktorý s mamičkou urobil 260-tisíc km ročne, on si do svojej špinavej papule berie iných? On chce likvidovať podvodníkov? Práve on? Existuje väčší gýč?

- reklama -

To, že okolo neho nešla slušnosť ani na kilometer, vieme, že je blázon a psychopat, všetci vieme, ale kde je obranca všetkých podnikateľov Sulík? Naozaj sa už o nič nestará? Už sa nevie dočkať, kedy sa táto hrôza skončí, sníva len o ranči v Austrálii a nič iné ho nezaujíma? Dokoná kolosálnu zradu živnostníkov, alebo predsa len dá stopku? Uvidíme. Ale ak to prejde, je to stopka pre značnú časť slovenských živnostníkov (350- až 400-tisíc).

Lockdown – stalo sa to, čo sa dalo čakať. Ideme do lockdownu, aj keď tiež takého nemastného- neslaného. Síce platí aj pre zaočkovaných, ale nechať aspoň deti druhého stupňa na desať dní na dištančnom vzdelávaní, to sa nedá…

NO a, samozrejme, vieme, kto za to môže? Opozícia. Prečo? Lebo Fico. Tuposti podpredsedníčky ZA ĽUDÍ Leščáková môže konkurovať len jej šéfka Remišová. Tak zúfale pseudoargumenty, taká úbohá argumentačná nemohúcnosť, také zúfalstvo, to je naozaj na ručník… Totálne nič nezvládajú, nech už konečne odídu, dajú šancu voličom i opozícii na reparát. Toto trápenie, tieto orgie amaterizmu a neschopnosti už raz musia skončiť.

Igor Matovič prišiel zase s geniálnym nápadom. Skorupmuje dôchodcov pol miliardou eur. Dostanú ju, ak sa dajú trikrát zaočkovať. Jeho mentálny svet, jeho mentálne peklo je strašné. Podľa seba súdi iných, myslí si, že ľudia sa dajú tak ľahko kúpiť. Naozaj odhadol dôstojnosť človeka takou trápnu judášskou sumou? Po totálnom fiasku a debakli lotérie prídu ďalšie orgie míňania, len aby si pohladil svoje extrémne zakomplexované ego.

Múzeum SNP ide pod zupáka Jarka N. Jediný dôvod je ten, lebo chce a môže. Lebo Milanová urobí všetko, čo si zmyslia Matovič s Naďom. To, že tým masívne napľula do očí vojnovým veteránom, expertom odbornej obci, historikom, jej absolútne nevadí. Jej pozícia je jednoznačná – bez slova poslúcha a splní akúkoľvek špinavosť.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás