fbpx
- Reklama -
TV VVVeci Verejné Romana Michelka: Hamran zbavený zábran

Veci Verejné Romana Michelka: Hamran zbavený zábran

-

Veci Verejné Romana Michelka: Hamran zbavený zábran

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Nový policajný prezident Štefan Hamran nastupuje, a nastupuje aj čurillovská skupinka, a to aj napriek tomu, že sú stále obvinení. Aj napriek masívnemu a hrubému porušovaniu zákonov, ktoré bolo zdokumentované legálnymi odposluchmi, pokračujú vo svojej skazonosnej činnosti. Dnes je Hamran dosadený ako človek bez škrupúľ, bez akýchkoľvek zábran pripravený kedykoľvek porušiť akýkoľvek zákon. Je ochotný do roztrhania tela slúžiť aj tomu najväčšiemu zlu.

Neuvedomuje si, že raz príde deň zúčtovania? Neuvedomuje si, že tam nebude dvadsať ani štyridsať rokov? Stojí mu to za to?

Peter Kovařík ako totálny karierista, oportunista a schopný slúžiť komukoľvek, si uvedomoval, že ak bude hrubo porušovať zákony, raz sa mu to vráti. Odolával až do extrémneho nátlaku, keď policajná inšpekcia išla po kajúcnikoch, aj keď okolie Matoviča a Mikulca sa obávalo, že idú priamo po Lipšicovi. Vtedy nedokázal odolať nátlaku a hrubo, dokonca dvojnásobne porušil zákon a dnes za to nesie plnú trestnoprávnu zodpovednosť. Vo svojom poníženom služobníčkovstve si to Hamran zrejme neuvedomuje, ale za zločiny, ktoré pácha za tejto garnitúry, sa bude zodpovedať. Naozaj mu to stojí za to? Sme svedkami postupného nástupu diktatúry, a to je naozaj vážne.

- reklama -

Rozpočet je zákon roka, u nás ho však predkladá duševne chorý človek, takže nemožno o ňom diskutovať odborne. Matovič podmienil navŕšenie rozpočtu o pol miliardy troma podmienkami. Chce, aby prešla dôchodková reforma, chce odblokovať daňovú brzdu a zaviesť výdajové limity ústavným zákonom.

To, že Matovič je blázon, je všeobecne jasné, ale prečo ho vôbec niekto berie vážne? Treba jeho primitívne vydieranie okamžite odmietnuť, ale to by museli byť aj koaliční partneri aspoň trochu sebavedomí a súdni. A ako vieme, nestalo sa.

Krátka noticka, resp. citát z recenzie Kiskovej knihy. Neexistuje koncentrovanejší gýč ako sebaprojekcia Kisku, kde sám seba vidí. „Stále si nepochopil Vargov svet. Celý život je v politike. Nerobil a nerozumie ničomu inému.“ Janko si usrkol z kávy. „Na škole bol ctižiadostivý bifľoš a šplhúň. Potom sa dostal do strany a odvtedy len robí politiku. Dohaduje, upláca, sľubuje, vyhráža sa.

Ty si nikdy v politike nebol. Čistil si Američanom dlážky, podnikal, robil charitu. Jeho krédom je, že víťaz berie všetko. A tvojím je pokora a služba. Nikdy, nikdy ťa nepochopí.“ Takúto extrémne pokrivenú sebaprojekciu Kisku „nedala“ ani recenzentka v hrubo provládnom a prokiskovskom médiu… A aby nestratila akúkoľvek vážnosť, musela dodať nasledovné: V skutočnosti Fico Kisku ničil jeho daňovými prešľapmi, a nie najatými balkánskymi profesionálnymi vrahmi.“

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás