fbpx
- Reklama -
TV VVVeci Verejné Romana Michelka: Gorila 2 alebo kauza, ktorá...

Veci Verejné Romana Michelka: Gorila 2 alebo kauza, ktorá nebude!

-

Veci Verejné Romana Michelka: Gorila 2 alebo kauza, ktorá nebude!

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Zúfalý pokus Úradu špeciálnej prokuratúry za každú cenu udržať v kolúzej väzbe Tibora Gašpara, Róberta Krajmera a Petra Hraška viedla k tomu, že hrubo prestrelili. Cieľ bol jasný: keďže vynaložili extrémne úsilie na odsúdenie Dušana Kovačíka, u ostatných obžalovaných predpokladali, že rok v kolúznej väzbe ich zlomí a priznajú sa aj k tomu, čo nikdy nespáchali. Nestalo sa. Superkajúcnik Ľudovít Makó síce povedal len to najmenšie minimum, napriek tomu si masívne rozširuje svoj majetok v Dubaji a vyviazol len so smiešnym podmienečným trestom.

Odpočúvanie advokáta Mareka Paru, Miroslava Bodora staršieho, Pavla Gašpara mladšieho, Roberta Kaliňáka a Roberta Fica bolo hrubo za čiarou. Už len samotné sledovanie dôverných stretnutí a odpočúvanie pod zámienkou pytliactva je hrubou urážkou súdnosti. Iste, prerazením toho najspodnejšieho dna sa zavďačia tej najhlbšej spodine, ale takýmto hrubým krivením práva vyvolávajú zásadne otázky aj medzi priaznivcami súčasnej garnitúry. Cieľ tejto megašpinavosti však bol jasný – vďaka takto hrubo nezákonne získaním dôkazom sa mala predlžiť väzba uvedenej trojice Gašpar, Krajmer a Hraško.

Nestalo sa. Sudca túto čurillovskú špinavosť zmietol zo stola. Takže potom putovala k spriazneným médiám. Aby všetky podlosti a špinavosti vždy nepúšťala len Monika Tódová, tak v tomto prípad prvý výkop urobili aktuality.sk.

- reklama -

Samozrejme, Denník N nachystal celý seriál diskreditačných komentárov a ukážok do najhlbšieho súkromia a hyensky sa pri tom ukájali ako redaktori, tak úzka časť ich čitateľov. Tí slušnejší, predpokladajme, že v stopových množstvách sa môžu vyskytnúť aj v Denníku N, sú už aj zo svojich znechutení. Prvýkrát sa dokonca aj niektorí režimoví žurnalisti začali podivovať nad tým, kam až sú schopní niektorí vyšetrovatelia a špeciálni prokurátori zájsť.

Toto však celkom nevyšlo. Takýmto hrubým aktivizmom si proti sebe poštvali Slovenskú advokátsku komoru, slušných sudcov a aj tých najskúsenejších a najkvalitnejších policajtov. Sme svedkami ich masívneho odchodu do výslužby. Slúžiť pod takou spodinou akou je Mikulec, to nedokáže len tak niekto. Mimochodom, viete si predstaviť, ako by reagovali médiá, ak by Robert Fico odpočúval Andreja Kisku, Igora Matoviča a ešte aj ich advokáta. To by bol koniec sveta, teraz to však patrí k dobrému bontónu.

Kompenzácie za masívne zvyšovanie cien energií nebudú, nebude ani dočasné zníženie DPH, lebo Igor Matovič si znova potrebuje kopnúť do Richarda Sulíka. Bolo by to v poriadku, ak by to na vlastnej koži pocítili len voliči OĽANO, bohužiaľ za dvadsaťpäť percent voličov trpia všetci. Bude aspoň toto dostatočne výchovné?

OĽANO, ktoré disponuje „extrémnym intelektuálnym potenciálom“, Romana Tabak a Jozef Pročko sú etalónom, sa rozhodli pre brutálnu čistku v štátnej správe. Bez udania dôvodu budú môcť teda kohokoľvek odvolať, či v prípade policajtov preložiť. Strašné… Zatiaľ to však prezidentka vetovala. Prelomia jej veto? Bude sa o tom diskutovať, alebo si už naozaj môžu robiť, čo sa im zachce?

Obuvník, kaderník a plagiátor ide reformovať univerzity. Tak, že ide brutálne okliešťovať akademické slobody a akademickú samosprávu. Nepochybujem o tom, že keď tak „superexterne“ študoval, ani netušil, že niečo ako akademické senáty existuje. Dnes však likviduje niečo, čomu absolútne nerozumie a na čo ako usvedčený plagiátor nemá ani najmenšie morálne právo.

Kajúcnici idú do tlače budúcu stredu 3. novembra. Je posledný čas objednať si túto knihu.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás