fbpx
TV VVVeci Verejné Romana Michelka: Chystá sa zatknutie Lipšica?

Veci Verejné Romana Michelka: Chystá sa zatknutie Lipšica?

-

Veci Verejné Romana Michelka: Chystá sa zatknutie Lipšica?

O čo ide v pripravovanom zákone ktorý predložil Lengvarský. Vytvoria sa dve kategórie občanov ? Donúti ekonomickým nátlakom koalícia zaočkovať sa aj tých ktorí nechcú ? Zbabelosť a falošnosť koalície triumfuje v plnej sile. Kollár váha, vie, že ak tento podvod na voličoch odobrí nadobro stratí značnú časť voličov. Uvidíme ako sa nakoniec rozhodne.

Vojna policajtov ide na plné obrátky. Na strane jednej je tu Matovič, jeho prvý extrémne skorumpovaný poskok Mikulec, Lipšic, Kysel, Repa, Šúrek a ďalší prokurátori špeciálnej prokuratúry, vyšetrovateľ Čurila no a samozrejme kajúcnici. Nebohý Bohm, Beňa, Slobodník, a samozrejme najväčšia hviezda a hrdina tejto koalície Makó. Proti nim je SIS, na čele s Alačom, inšpekcia policajného zboru, ktorú súčasná garnitúra, zastrašuje.

Podstata sporu je v tom, že sa nad všetku pochybnosť dokázalo, že viacerí z kajúcnikov vypovedali krivo. Preto ich začala inšpekcia PZ stíhať. No a čo sa stalo, zjavných kriminálnikov Domoter, Tiger, či Bandurka, z najtemnejšou mafiánskou minulosťou začali chrániť špičky polície. Prerušili operáciu ,konkrétne policajný prezident Kovařík aby preverili jej zákonnosť, čo sa v plnej miere potvrdilo, s cieľom zatknúť krivoprísažníkov a umožnili tak dvojici zločincov ( Tiger a Bandurka) uniknúť. Zároveň stopli vyšetrovateľku inšpekcie Santusovú niečo absolútne neprípustné.

- reklama -

Koaliční propagandisti majú problém. Ako interpretovať Imreceho svedectvá. Ak hovorí v neprospech opozície , každé jeho slovu je svätá pravda, ak obviní (ešte ako slobodný človek teda bez akéhokoľvek nátlaku) Mikulca zo zobrania úplatku vo výške 100 000 eur je to samozrejme vymyslené. Zaujímavá logika. Je pritom písomný záznam od jeho podriadeného kolegu plk, že si pýtal úplatok 15 % so zákazky v čase kedy pôsobil na vojenskom spravodajstve. V priebehu odvolávania v parlamente ešte určite padne množstvo ďalších obvinení, ale najskorumpovanejší minister vnútra po novembri 1989 to iste prežije. Falošnosť, servilita a korupčné správanie sú základným predpokladom pre to , aby sa niekto stal Matovičovým ministrom.

Veronička to má v hlave dokonale vyluxované, stačí aby vydýchla a cítiť Savo. Kauza Za ľudí ide do finále. Keď Kolíkova stiahla svojho štátneho tajomníka, aby poslinila svoje postavenie v parlamente, bolo jasne, že koniec strany sa blíži. Tento mocenský krok mal jasný zámer, vyvzdorovať si miesto v koaličnej rade a ďalej zmarginalizovať Veroničku, za ktorou dnes stoja len dve poslankyne. Remišová to nezvládla a verejne vyzvala Kolíkovcov, aby opustili stranu. Smiešne a trápne. Ale nakoniec všetko je tak ako má byť. Kiska výberom Remišovej za svoju nástupkyňu definitívne pochoval tento politický patvar. Ak sa pomýli urobí aj niečo dobré.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás