fbpx
- Reklama -
REGIÓNYV závere týždňa došlo v Michalovciach k podpísaniu predvolebnej a povolebnej ...

V závere týždňa došlo v Michalovciach k podpísaniu predvolebnej a povolebnej spolupráce medzi politickými stranami SMER – SD a hnutím Sme rodina

-

V závere týždňa došlo v Michalovciach k podpísaniu predvolebnej a povolebnej spolupráce medzi politickými stranami SMER – SD a hnutím Sme rodina

Táto dohoda bola podpísaná pre volebné obdobie 2022 – 2026. Hnutie Sme rodina podporí vo voľbách do samosprávy kandidáta na predsedu Košického samosprávneho kraja Viliama Zahorčáka a v komunálnych voľbách kandidáta na primátora mesta Michalovce Miroslava Dufinca. Kandidáti na poslancov do zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja a do Mestského zastupiteľstva v Michalovciach  budú vo voľbách uvedení na jednej kandidátnej listine.

- reklama -

Spomínané strany sa dohodli na spolupráci s cieľom spoločne prispieť k ďalšiemu rozvoju mesta Michalovce a Košického samosprávneho kraja.

Túto dohodu podpísal predseda Okresnej organizácie SMER – SD Ing. Peter Voľanský, predseda Martin Dzielavský, Krajský predseda hnutia Sme rodina, kandidát na primátora mesta Michalovce za stranu SMER – SD Mgr. Miroslav Dufinec a kandidát na predsedu samosprávneho kraja Viliam Zahorčák.

Kandidáta na primátora mesta Michalovce podporí aj Slovenská národná strana. Túto dohodu podpísal Miroslav Dufinec spolu s predsedom Okresnej rady SNS Michalovce Ing. Jaroslavom Vaľom.

Viliam Zahorčák: „Dnešný podpis koaličnej dohody medzi stranou SMER – SD a hnutím Sme rodina vnímam ako dôležitú súčasť mojej kandidatúry na post predsedu Košického samosprávneho kraja. Považujem toto spojenie nie len ako ocenenie úspechov na úrovni riadenia mesta Michalovce, ale aj ako vyjadrenie odhodlania tieto výsledky a skúsenosti preniesť do rozvoja nášho kraja. Pre mňa osobne je to podpora pre víziu programu a projektov. Takého programu, ktorý je a bude zárukou zvýšenia kvality života v Košickom samosprávnom kraji.“

Kandidát na primátora mesta Michalovce si váži podporu všetkých troch koaličných partnerov. „Podpora strany SMER – SD, hnutia Sme rodina ako i strany SNS je pre mňa tak dôležitá ako i zaväzujúca. Vynaložím všetko svoje úsilie aby som ich dôveru nesklamal,“ povedal Miroslav Dufinec.

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás