fbpx
DomáceV čase vianočnom pôjde len 1 cestný presun cudzích...

V čase vianočnom pôjde len 1 cestný presun cudzích vojsk cez naše územie, ale pôjdu aj železničné

-

V čase vianočnom pôjde len 1 cestný presun cudzích vojsk cez naše územie, ale pôjdu aj železničné

Bratislava 17. decembra (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na jeden cestný presun zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Ten sa uskutoční v období od 20. do 26. decembra cez Slovensko. Ministerstvo zdôraznilo, že tranzit bol riadne schválený v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. TASR o tom informovala hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

V období od 20. do 26. decembra sa uskutočnia aj cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska, a to na trasách Zvolen – Martin a späť, Martin – Michalovce a späť, Martin – Sereď, v rámci mesta Sereď, Nitra – Trenčín a späť, Martin – Dubnica nad Váhom a späť, Michalovce – Kamenica nad Cirochou a späť, Michalovce – Moldava nad Bodvou, v rámci Moldavy nad Bodvou, Moldava nad Bodvou – Rožňava, Kuchyňa – Levice, Zemianske Kostoľany – Levice a späť, Ruskov – Gemerská Hôrka.

Na budúci týždeň sú podľa hovorkyne plánované aj železničné presuny techniky Ozbrojených síl (OS) SR na trasách Vrútky – Nováky, Prešov – Zemianske Kostoľany, Sereď – Moldava nad Bodvou a Kuchyňa – Zemianske Kostoľany.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás