fbpx
ZahraničnéUrsula sa definitívne zbláznila

Ursula sa definitívne zbláznila

-

Ursula sa definitívne zbláznila

Mníchov: Leyenová vyzvala na „zdvojnásobenie“ vojenskej podpory pre Kyjev

Mníchov 18. februára (TASR) – Šéfka Európskej komisie (EK) Ursula von der Leyenová v sobotu na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii uviedla, že spojenci musia „zdvojnásobiť“ vojenskú podporu Ukrajine v jej boji proti ruským jednotkám. TASR informuje na základe správy agentúry AFP.

„Musíme (ju) zdvojnásobiť a musíme pokračovať v skutočne masívnej podpore, ktorá je nevyhnutná na to, aby tieto imperialistické plány (ruského prezidenta Vladimira) Putina kompletne zlyhali,“ vyhlásila von der Leyenová v bavorskej metropole.

Na tohtoročnú 59. Mníchovskú bezpečnostnú konferenciu, ktorá je zameraná predovšetkým na Ukrajinu, neboli z dôvodu ruskej vojenskej invázie na Ukrajinu pozvaní predstavitelia Ruska.

Na konferencii, ktorá sa začala v piatok a bude trvať do nedele, sa zúčastňujú svetoví lídri vrátane nemeckého kancelára Olafa Scholza, francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, americkej viceprezidentky Kamaly Harrisovej a najvyššie postaveného čínskeho diplomata Wang Iho.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. uz gynekologicke vypoveda mozog z tych drog.Chudatko.Vsade ma problemy, a nic jej nejde tak, ako by si predstavovala.Je to godzila.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás