fbpx
DomáceUHRÍK: Predseda Republiky apeluje na ĽSNS a menšie vlastenecké...

UHRÍK: Predseda Republiky apeluje na ĽSNS a menšie vlastenecké strany, aby odstúpili z volieb a netrieštili hlasy

-

UHRÍK: Predseda Republiky apeluje na ĽSNS a menšie vlastenecké strany, aby odstúpili z volieb a netrieštili hlasy

BRATISLAVA 21. septembra (SITA) – Predseda hnutia Republika Milan Uhrík apeluje na Ľudovú stranu Naše Slovensko (ĽSNS) ako aj menšie vlastenecké strany, aby odstúpili z volieb a netrieštili pronárodné hlasy. Vo videu na sociálnej sieti sa obrátil napríklad aj na strany SOS, Vlastenecký blok či Slovenské hnutie obrody, ale aj na Srdce vlastenci a dôchodcovia – Slovenská národná jednota, aby odstúpili a apelovali na svojich sympatizantov, aby svoj hlas dali Republike, ktorá sa v prieskumoch dlhodobo pohybuje nad hranicou zvoliteľnosti. Uhrík poukázal na to, že s týmito subjektmi majú najviac programových prienikov.

„Hrozí, že prepadnú zhruba dve percentá hlasov, ktoré budú v parlamente, v boji proti progresívcom, strašne chýbať,“ uviedol Uhrík vo výzve. Dodal, že ak by malo byť dôvodom prepadnutia tisícov hlasov ego politických lídrov, tak sa s pokorou obracia na voličov a vyzýva ich, aby nenechali svoj hlas prepadnúť a volili „na istotu“ a dali hlas hnutiu Republika.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás