fbpx
NázoryTzv. "humorista", ale hlavne primitív Oliver Andrásy predvietol, že...

Tzv. „humorista“, ale hlavne primitív Oliver Andrásy predvietol, že jeho IQ dosahuje mínusové hodnoty

-

Tzv. „humorista“, ale hlavne primitív Oliver Andrásy predvietol, že jeho IQ dosahuje mínusové hodnoty

Jeho statusom iba ukázal, ze Naďovo prirovanie „dézolé“ patrilo zrejme Andrásymu.

Zdroj: FB Andrásy

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

7 Komentáre

  1. O tomto protislovenskom, disponujúcom mínusovkm IQ, tohoto antislováka som sa už zmieňovala. Veď to je ďalšia škodná. Hlavne, že za Fica ryžoval v RTVS za naše peniaze, teraz, sa na staré kolená nielenže zhovadil, ale totálne pomiatol. Na všetkom tom protislovenskom dianí, ktorým sa tento a jemu podobní akože humoristi a akože herci zviditeľňujú je dobré to, že o nich vieme. Je to nielen primitívna banda, ale aj veľmi škodná zver, ktorá hryzie, kope, lebo zrejme jej odkiaľsi prestanú pritekať financie

  2. … tento tukom obrastený kydač frkov je na tom vo svojej progresívnej nekróze tak dobre, že bruseľský dezert z krabice od topánok dá už iba betonárskú lopatú z pokydanej košele.

  3. aninsom si nemyslela , ze je az taky hlupak. Dobre vediet, aspon budem zvazovat, ci sa pozriem na jeho vytvory, ked z ust idu taketo sracky, debil.

  4. Ja tam vidím hlavu brava kríženú s hryzákmi hlodavca. Okrem nenávisti tieto progresívno fašistické prasce nemajú ani gram argumentu či FAKTU, ktorý by mohli použiť na podopretie svojich názorov. Za 3,5 roka nedokázali progresívni fašisti absolútne nič, čím by preukázali čo i len jediné obvinenie voči Ficovi. Majú len nakáľané houná v hlavách.,..

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás