DomáceTruban si neprizná, že v Progresívnom Slovensku sú trúby,...

Truban si neprizná, že v Progresívnom Slovensku sú trúby, ale škriekaju na každú stranu

-

Truban si neprizná, že v Progresívnom Slovensku sú trúby, ale škriekaju na každú stranu

BRATISLAVA 15. októbra (SITA) – Rokovania o možnej štvorkoalícii strán Hlas-SD, Progresívne Slovensko, SaS a KDH zlyhali na šéfovi strany Hlas Petrovi Pellegrinim. V diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS to povedal poslanec PS Michal Truban. Ako uviedol Pellegrini si vybral cestu, kde „trošku poprel sám seba“.

„Pretože on pred voľbami rozprával o tom, že chce spájať spoločnosť, že chce našu krajinu posunúť do budúcnosti,“ uviedol Truban. Pripomenul tiež, že Pellegrini pred voľbami označoval Smer za stranu minulosti, ktorá už Slovensku nemá čo ponúknuť. „Napriek tomu, pomerne rýchlo sa rozhodol,“ skonštatoval Truban.

Podľa Trubana Pellegrini pár dní po voľbách „zarezal“ myšlienku štvorkoalície a vybral si spoluprácu so Smerom. Dôvodmi sú podľa neho historické prepojenie Hlasu a Smeru a „politika minulosti“. „On sa veľmi rýchlo rozhodol a okamžite si vybral Smer,“ dodal Truban.

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás