fbpx
- Reklama -
REGIÓNYTisovec: Kandidátom Sme rodina na primátora mesta bude Ján...

Tisovec: Kandidátom Sme rodina na primátora mesta bude Ján Vengrín

-

Tisovec: Kandidátom Sme rodina na primátora mesta bude Ján Vengrín

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Tisovec 20. mája (TASR) – Kandidátom strany Sme rodina na primátora mesta Tisovec v tohtoročných komunálnych voľbách bude okresný predseda strany Ján Vengrín. Oznámil to v piatok počas pracovného výjazdu predsedu strany a predsedu parlamentu Borisa Kollára v okrese Rimavská Sobota.

- reklama -

„Je to pre mňa veľký záväzok. Záleží mi nielen na meste samotnom, ale aj regióne, kde žijem,“ povedal Vengrín. Ako dodal, jeho práca v straníckych štruktúrach Sme rodina k tomuto kroku dlhodobo smerovala.

Rozhodnutie kandidovať na primátora mesta ocenil i predseda strany. „Som veľmi rád, že prevzal zodpovednosť a bude kandidovať,“ poznamenal Kollár. Vengrín žije v Tisovci, v súčasnosti je náčelníkom mestskej polície.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás