fbpx
Top udalosťTibor Gašpar PREPUSTENÝ! V noci nastal zvrat. Zistili, že...

Tibor Gašpar PREPUSTENÝ! V noci nastal zvrat. Zistili, že sa im to vymyká a chcú slabší článok Stahla zlomiť ako Slobodníka s Makóm?

-

Tibor Gašpar PREPUSTENÝ! V noci nastal zvrat. Zistili, že sa im to vymyká a chcú slabší článok Stahla zlomiť ako Slobodníka s Makóm?

Advokát Tibora Gašpara Marek Para informoval na sociálnej sieti!

Pluska.sk: Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) podal v sobotu poobede podnet na podanie návrhu na vzatie do väzby obvinených policajného exprezidenta Tibora Gašpara a Romana Stahla v rámci policajnej akcie Ezechiel 7. Zvrat však nastal dnes v noci…

Podnet na podanie návrhu na vzatie do väzby podal vyšetrovateľ službukonajúcemu prokurátorovi Úradu špeciálnej prokuratúry spolu s kompletným vyšetrovacím spisom.

Polícia zároveň reagovala na sobotné medializované vyhlásenia, podľa ktorých je polícia nečinná a nepracuje cez víkend. „Vyšetrovateľ nepretržite od včerajšieho dňa, aj dnes, vykonáva v tejto veci úkony na Národnej kriminálnej agentúre,“ ozrejmila s tým, že výsledkom úkonov je podnet na väzobné stíhanie obvinených.

Napriek týmto informáciám však došlo v noci zo soboty na nedeľu k veľkému zvratu. Tibor Gašpar bol totiž prepustený, čo potvrdil aj advokát Marek Para a exminister vnútra Robert Kaliňák spoločnou fotografiou s Gašparom o tretej ráno. Policajný exprezident tak bude stíhaný na slobode, o vzatí do väzby Romana Stahla sa rozhodne dnes.

Kým bol Gašpar ešte zadržaný, začali sa pred sídlom Prezídia PZ schádzať jeho priaznivci a fanúšikovia, ktorí pred vchodom do budovy zapaľovali sviečky tak, ako sa to robí v prípade, keď niekto zomrie. Prítomní to vraj robili preto, aby nedopadol ako Milan Lučanský (ktorého prípad je oficiálne potvrdený a uzavretý ako samovražda, pozn. red.).

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás