NázoryTibor Gašpar: Pamela vytýči cestu

Tibor Gašpar: Pamela vytýči cestu

-

Tibor Gašpar: Pamela vytýči cestu

Na Slovensku sa nám rozmohol taký nešvár, kedy majú niektorí ľudia potrebu verejne vykrikovať svetu, aká je ich orientácia.

Tento trend začali moderátori TA3, Iliev a Dírer. Neskôr ich nasledoval Hellebrandt z Progresívneho Slovenska, mimochodom na tlačovke, kde mal prezentovať sociálnu politiku. No a naposledy to bola kvetinka policajného zboru, admin Púchovský.

Podobne skončila aj reakcia Tódovej, na jej vzťah so sudkyňou ŠTS Záleskou. Namiesto vysvetlenia všetkých podozrení, prišlo teatrálne priznanie o jej orientácii. Samozrejme nezabudla o sebe a jej partnerke dodať, že sú etické a morálne vzory.

Tódová, Iliev, Dírer, Hellebrandt, Púchovský. Slovákom je úplne jedno či sa identifikujete ako koleso, alebo štrúdľa. Je to vaša osobná vec, ktorá nikoho nezaujíma. Miešate súkromie s prácou, a potom to tak aj vyzerá.

Slovákov trápi extrémna inflácia, kolabujúce zdravotníctvo, sociálna neistota a rozpad právneho štátu. Trojročný výsledok práce Matoviča, Hegera, Sulíka a Kollára pod krídlami Čaputovej.

A pani Tódová, tie reči o tom aká je vaša partnerka, sudkyňa Záleská, etický a morálny vzor, si nechajte na váš ďalší spoločný výlet. Dôkazov o jej, a vašej účasti v tomto zločineckom, Lipšicovom systéme je dosť, a budú len pribúdať.

Video:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás