NázoryVIDEO: Tibor Gašpar: Nebuď ako Pavol

VIDEO: Tibor Gašpar: Nebuď ako Pavol

-

VIDEO: Tibor Gašpar: Nebuď ako Pavol

Pavol Ďurka, je jedným z vyšetrovateľov NAKA, obvinených z manipulácie trestných konaní. Verejnosť už mala možnosť vidieť a počuť nahrávky z jeho kancelárie, kde rozpráva o tom, ako svojej kolegyni, ktorá mu na jeho zločiny prišla, podpáli auto, alebo ju nakope do intímnych partií. Zašiel dokonca tak ďaleko, že s ďalšími čurillovcami pod priamym dozorom Lipšica, plánoval jej zatknutie a následné mučenie vo väzbe.

Video:

Video na Youtube:

Vo videu sa tiež dozviete:

Že „skúsený“ a „elitný“ Pavol má rád kríže, a že jeho obľúbený, je ten hákový.

Že Pavol chce byť kovboj, ale moc sa mu nedarí. Raz si dokonca doma v spálni, prestrelil ruku.

Že Pavol má rád autá a v súkromí jazdí ekonomicky. Jeho najobľúbenejšie auto je to služobné, s benzínom za štátne.

Okrem manipulovania trestných konaní a plánovania likvidácie svojej kolegyne, tak Pavol šíri fašizmus, doma v spálni si strieľa do ruky, či chodí na dovolenky v služobnom policajnom aute.

Čaputová, Matovič, či Heger, takéto správanie označili za bežnú prax a Ďurku nazvali skúseným, a elitným policajtom. Nedávno, kvôli Ďurkovi, dokonca Čaputová zlikvidovala ministra vnútra Šimka, ktorý si tento problém dovolil verejne pomenovať, a z Ďurku spravili vysokého funkcionára na UIS, ktoré zhodou náhod vyšetruje Ďurku a jeho kumpánov. A tak Ďurka, vyšetruje Ďurku.

❗️Toto je priatelia, Progresívne Slovensko v praxi. Nikde vo svete by Ďurka po tom všetkom čo o ňom vieme, nemohol behať po slobode a nedajbože vykonávať právomoci policajta. To, že ho Čaputová a Odór kryjú, je len dôkazom toho, že je to ich politicky angažovaný človek, ktorý bude v ich prospech zneužívať políciu a ovplyvňovať aj nadchádzajúce parlamentné voľby.

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás