NázoryTibor Gašpar: Keď Ďurka vyšetruje Ďurku

Tibor Gašpar: Keď Ďurka vyšetruje Ďurku

-

Tibor Gašpar: Keď Ďurka vyšetruje Ďurku

O tom, že politicky angažovaný vyšetrovateľ Ďurka je zločinec, ktorý manipuloval vyšetrovania, už bolo povedané veľa. Svedčí o tom kvantum zákonných dôkazov v podobe nahrávok z kancelárii NAKA, svedeckých výpovedí, či iných listinných dôkazov.

Ďurka je presne ten, čo chcel kolegyni vyšetrovateľke, ktorá mu na všetko prišla, zapáliť auto. To mu však nestačilo, a tak ju chcel „u*ebať“ a „j*bnúť do väzby“.

Ak niekto čakal, že Čaputová sa tejto vyšetrovateľky zastane, pravdepodobne ešte stále čaká. Ak niekto čakal, že Ďurka bude sedieť ako nebezpečný zločinec vo väzbe, pravdepodobne ešte stále čaká. A ak náhodou niekto čakal, že Ďurka bude postavený mimo službu, ešte stále čaká.

Ďurka vie, že má problém. A vedia to aj tí, ktorí ho úkolovali. A keďže nie sú múdri, ale odvážni, vymysleli „super“ plán. Ďurku povýšili, a urobili z neho šéfa vyšetrovateľky, ktorej chcel zapáliť auto a „j*bnúť ju do väzby“. A tak začal Ďurka vyšetrovať Ďurku.

Čo čert nechcel, dočasne poverený minister vnútra Šimko videl čo nemal, a rozhodol sa nezákonnosti v polícii riešiť. Dovolil si verejne povedať, že je zvrátené, keď má Ďurka vyšetrovať sám seba a svojich kolegov.

Ďurku však treba chrániť, aby nezačal rozprávať o pokynoch „z hora „, a tak sa stretol Lipšic s Čaputovou. Výsledok už všetci poznáme. Udičku hodil Matovič s Mikulcom na svojich hysterických tlačovkách. Nasledoval frontálny útok Hamrana s vedením polície na svojho ministra. No a bozk smrti dala Čaputová s Ódorom, ktorí ministra Šimka bez váhania odstránili z cesty.

Veď predsa Hamranovci musia do volieb urobiť, ešte kus dobrej politickej roboty.

Vyjadrenie Čaputovej premiéra Ódora k P. Ďurkovi:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás