fbpx
TV VVR. FICO: SMER VIE PRESNE ČO ROBIŤ PRI ZASTAVENÍ...

R. FICO: SMER VIE PRESNE ČO ROBIŤ PRI ZASTAVENÍ NELEGÁLNEJ MIGRÁCIE A OSTRO ODMIETA OBRAT V MIGRAČNEJ POLITIKE SÚČASNEJ PROGRESÍVNEJ VLÁDY

-

R. FICO: SMER VIE PRESNE ČO ROBIŤ PRI ZASTAVENÍ NELEGÁLNEJ MIGRÁCIE A OSTRO ODMIETA OBRAT V MIGRAČNEJ POLITIKE SÚČASNEJ PROGRESÍVNEJ VLÁDY

Dnes sa boli predstavitelia strany SMER – SSD pozrieť vo Veľkom Krtíši, kde za posledné dni zaevidovalo mesto niekoľko stoviek nelegálnych migrantov, dokonca bol na mieste pre nich zriadený tábor. Na mieste sa potvrdilo, že došlo k zásadnému obratu vládnej politiky a štátu k nelegálnej migrácii. Kým SMER robil všetko pre to, aby sa nelegálni migranti ku nám neprišli, súčasná progresívna vláda robí všetko pre to, aby sa čo najviac takýchto migrantov ku nám dostalo. V bývalej výrobnej hale bolo umiestnených asi 700 migrantov, zväčša mužov vo veku od 18 rokov. Všetci zhodne tvrdia, že utekajú pred vojnou, všetci sú zo Sýrie a všetci sa narodili 1. januára.

Predseda strany Robert Fico na margo témy uviedol, že od februára jeho strana upozorňovala, že migračná kríza opäť bude naberať na obrátkach a že Slovensko bude krajina, ktorá bude touto krízou zasiahnutá. Predstavujeme totiž koridor pri prechode nelegálnych migrantov do ďalších krajín. Upozornil, že SMER nie sú teoretici, migračnú krízu už predstavitelia strany riešili v minulosti. „Vieme presne, čo treba robiť, aby sa na Slovensko nedostali nelegálni migranti a pamätám si na celý rad opatrení, ktoré sme robili na maďarsko-slovenských hraniciach. Boli ste svedkami manévrov, kde sme preukazovali spôsobilosť zadržiavať nelegálnych migrantov, preukazovali sme spôsobilosť robiť množstvo preventívnych opatrení a to bol aj jeden z dôvodov, prečo Slovensko nebolo vystavené negatívnym dôsledkom migračnej krízy,“ uviedol R. Fico. Súčasná vláda totiž robí všetky kroky pre to, aby nebol zadržaný jediný migrant, všetci bez problémov prechádzajú hranice, sú postupne zvážaní na miest, kde sú zhromaždení. Tu sú rozdeľovaní do menších skupín a sú presúvaní na príslušné policajné oddelenia, kde je urobený základný úkon. No hlavne dostanú doklad, na základe ktorého sa môžu na Slovensku zdržiavať a voľne sa pohybovať.

Na čele migračného úradu je pán Orlovský, ktorý je čistý sorošovec. Na čele vlády nám stojí Ódor, sorošovec. No a na čele štátu ako takého stojí prezidentka, Sorošove dievča.
Predseda SMERu upozornil, že 30. septembra je voľba zvoliť si tých, ktorí si takýchto migrantov navozia alebo zvoliť alternatívu, kedy SMER by postupoval podľa zákona, tak, že nasadí policajné aj vojenské zložky na maďarsko-slovenskú hranicu, bude zadržiavať každého nelegálneho migranta a bude postupovať podľa príslušného zákona o pobyte cudzincov.

SMER preto zvoláva mimoriadnu schôdzu, kde chce zadeklarovať svoj postoj a povie, že toto je pre Slovensko neakceptovateľné. Navyše do uznesenia dá konkrétne opatrenia, ktoré by vláda mala prijať, aby zabránila katastrofálnej situácii.

Video:

Video na Youtube:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 Komentáre

  1. „Demokracia si žiada lídrov, ktorí vidia svoje poslanie ako službu ľuďom…“upozornila Čaputová pri preberaní ceny v Nemecku. Toto je služba ĽUĎOM???
    Stopnime vo voľbách čaputovské PS!

  2. … k pripomenutiu video našej bruseľskej močiči: https://www.youtube.com/watch?v=mTh9xvJsQoM … od času 29.30 si vypočujte kecy západiarsky preškolenej pokryteckej beňovej. Za herecký výkon afektovano-vrieskajúcej euroslúžky pri ochrane nebezpečného miešania národov, v bruseli vynikajúco preplácanej, protislovensky naľadenej dľhoročnej europosľankyne beňovej, by sa nemusel hanbiť ani stredoveký inkvizítor. Kdejaký krivácko-východný panghart, usalašený v eurorajchstágu na Slovensko vlastenecky z vysoka serie, len nech to zo západiarského bruseľa do súkromného vačka pekne sype. Odtrepe sa do dľhoročného multi-kulti babylóna a excelentnej trafiky, aby sa napokon pokorne vrátil k vätšinovým Slovákom a tvárí sa, že o nógó zónách západiarských kolonizátorov nič nevie. Protislovenský bruseľan má ostať tam, kde zbohatol. Načo sa trepe zpäť. Táto falošná, bruseľská, demagógiou ohurujúca čúza si melie tie svoje multi kulty zlovestné drísty až do samého záveru reči osobného vyznania k migrácii, aby sa napokon v kluďe doma dočkala, že ju nemigrantská spoločnosť pred migrantmi ochráni … vrieskajúca beňová ku konci svojej reči vyznania spojenectva k migrantom … my sa tváríme, že sem prídú nejaký prisťahovalci, ktorý sú zlí ?! … Fico ju maľ hodiť cez ten plot k potešeniu migrantov a obohateniu beňovej. Sedem mulatov, zbojníkov od jednej ťavy, Slovensko ešte nemalo.

  3. Idiot z jojky mimo reality, nezáujem o to čo bolo hovorené, otázka k pelemu, to ho zaujíma. Preč z médií, a do bane!!!!

  4. Idú voľby. Pekné populistické reči sa prezentujú ale ide o podvod. Nie sme suverénny štát, a našu migračnu a colnú politiku riadi Brusel. Oficiálne možno nie, ale všetci vieme že keď krajina začne poukazovať na svoje práva tak Brusel poukáže na zastavenie dotácií.
    Mafia je najlepšie pomenovanie EÚ. Sláva zradcom ktorý pracujú pre mafiu.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás