fbpx
- Reklama -
TV VVTB strany SMER - SD: Témy: Prezidentka opľula SNP....

TB strany SMER – SD: Témy: Prezidentka opľula SNP. Žiadame vládu, aby vetovala americké sankcie

-

TB strany SMER – SD: Témy: Prezidentka opľula SNP. Žiadame vládu, aby vetovala americké sankcie

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

VLÁDA, DAJTE NÁM DVA TÝŽDNE A MY OKAMŽITE SPRAVÍME ČO TREBA NA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ EKONOMIKY!

Ekonomika SR je vážne ohrozená. Nechápem, ako môže vládu nechať pokojným fakt, že Gazprom neurobil kroky, ktoré by zabezpečovali tok plynu cez Slovensko v júni. Viete, čo to znamená pre Slovensko? 

Slovensko sa ekonomicky prepadne tak, ako sme to roky nevideli. Keby som bol premiérom, už situáciu dávno riešim – ale naši sluhovia vo vláde sa prizerajú na to, ako si Američania mädlia ruky. Je neprípustné, že odmietajú počúvať predstaviteľov veľkých firiem či Obchodnej a priemyselnej komory. 

- reklama -

Ak sa Hegerova vláda tak veľmi bojí pokarhania z americkej ambasády, nech nás k tomu pustí na 2 týždne, zaujmeme jednoznačný postoj a zavetujeme tieto nezmyselné sankcie!

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás