fbpx
- Reklama -
TV VVVIDEO: R.FICO: MINISTER MIKULEC ZOSTAL VO FUNKCII KVÔLI FARIZEJSTVU...

VIDEO: R.FICO: MINISTER MIKULEC ZOSTAL VO FUNKCII KVÔLI FARIZEJSTVU SAS

-

VIDEO: R.FICO: MINISTER MIKULEC ZOSTAL VO FUNKCII KVÔLI FARIZEJSTVU SAS

Dnes sa už po niekoľkýkrát opozícia pokúšala odvolať ministra vnútra Mikulca za jeho obrovské prešľapy, no ten ostal vo svojej funkcii preto, lebo ho podporili poslanci SaS. Za jeho odvolanie hlasovalo 71 poslancov, no prítomní poslanci strany SaS návrh na jeho odvolanie nepodporili.

„Tu sa niekto hrá na opozičnú stranu a potom, keď dôjde k reálnemu hlasovaniu, podporí najväčšieho zločinca, akého sme kedy mali po Matovičovi v slovenskej vláde. My sme dôkazmi predložili, že minister vnútra je priamo zainteresovaný na všetkých zneužívaniach právomocí verejných činiteľov v prostredí polície. Preukázali sme dôkazmi, že je vážne podozrivý z korupcie, že je podozrivý z iných trestných činov, nezvláda svoju funkciu ministra vnútra a je tam len preto, lebo ho potrebuje Matovič na špinavú robotu,“ prízvukoval Robert Fico.

SMER však bude aj naďalej verejnosti hovoriť pravdu o Mikulcovi, o NAKA a špeciálnej prokuratúre a keď príde príležitosť, opätovne bude iniciovať odvolanie Mikulca. R. Fico tiež potvrdil, že SMER – SD podporí všetky zákony v Národnej rade SR, ktoré sa týkajú pomoci domácnostiam a podnikateľom.

- reklama -

VIDEO na YOUTUBE:

Alternatívny odkaz:

Zdroj: Topky.sk, SMER – SD

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás