fbpx
TV VVTB Roberta Fica: Téma: Investícia Volvo

TB Roberta Fica: Téma: Investícia Volvo

-

TB Roberta Fica: Téma: Investícia Volvo

VIDEO:

Video na Youtube:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

 1. Čím bližšie k voľbám tým menej chápem váš postoj p.Michelko k vvlastnej strane ale aj postoj vašej platformy Veci verejné!!!
  Ak si urobíme rozbor reklamného priestoru VV a vašich príspevkov v prospech SNS a SMERu, tak pre SNS asi 5% zatiaľ čo pre
  SMER zvyšok teda 95%!!! Neviem či vám nedochádza že je 3 týždne pred voľbami mínus moratorium!! Smer nepotrebuje pomoc
  ani podporu tých nedobehnete ani keby ste im išli oproti, SNS s kpt. Dankom v čele je v zóne ohrozenia nie taliban s Ficom v čele!!

  • Odpoviem ja Jaroslav J., ktorý nebol a nie je voličom Fica, ale ja chápem o čo ide. Svet sa mení a jeho najväčšia pliaga je GLOBÁLNA FINANČNÁ OLIGARCHIA, ktorý svoj BUSINESS postavila na produkovaní fiktívnych tzv. DLHOVÝCH PEŇAZÍ, čo znamená že celá táto „ORGANIZÁCIA“ zarába na fiktívnych peniazoch za ktoré pýta ÚROKY. Takto je dnes tvorený US Dolár, prakticky súkromnou skupinou ktorá sa vymyká kontrole vlády USA a títo cez peniaze „RIADIA ZEMEGUĽU“. Cez peniaze obsadili mainstream, banky, vedenie EU, riadenie politiky EU… V krajinách V4 okrem HU obsadili Česko, Slovensko aj Poľsko. Ovládajú vlády aj prezidentov, banky a „ZÁVISLÝCH ĽUDÍ“, ktorí splácajú svoje DLHY a ÚVERY. V skupine V4 riadia väčšinu mimovládok, ktoré sa pustili do POLITIKY spolu s propagandou v MAINSTREAME. Sú v mnohých stranách a prakticky je jedno, ktorá z nich prejde alebo ostane za čiarou, všetky plnia úlohu rozbiť NÁRODNÉ SILY v ŠTÁTOCH. Takže p. Michelko vie, že SNS zhromažďuje tie mikrostrany, ktoré by sa do parlamentu nedostali, ale sú v nich ROZUMNÍ ĽUDIA. Prvý úspech SNS je dostať sa do parlamentu a DRUHÝ CIEĽ je nájsť POTENCIÁL PRE SPOLUPRÁCU medzi STRANAMI, ktorá ZACHRÁNI SLOVENSKO! To dokáže len s tými stranami ktoré prijali zásadu SLOVENSKO NA 1.MIESTE!!! Nie EU, nie Ukrajina, nie ZÁPADNÁ KORISTNÍCKA filozofia, ale podpora národov žijúcich historicky na území Slovenska, ktoré majú zakorenenú kultúru už stáročia. Ja to vidím tak, že pre Slovensko DÝCHAJÚ len strana SMER, SNS, Republika, dúfam, že HLAS, možno aj pragmatická strana SmeRodina, ktorí majú šancu dostať sa do PARLAMENTU a vytvoriť PRONÁRODNÚ KOALÍCIU. Maďarské strany som vynechal, pretože buď sa spojili s nemenovanými stranami a sú na tej strane so zahraničnými záujmami, alebo percentuálne nemajú šancu.

 2. Pre túto krajinu.
  Koľko miliónov ušetrí cudzinec pri vytvorení zázemia a koľko miliónov na daniach? Koľko tisícov slovenských podnikateľov sa mohlo podporiť?
  Smer je zosobnením vlastizrady.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás