TV VVR. FICO: DNEŠNÝ POLICAJNÝ PREVRAT JE SNAHOU O ZÁCHRANU...

R. FICO: DNEŠNÝ POLICAJNÝ PREVRAT JE SNAHOU O ZÁCHRANU ČURILLOVCOV A MÁ ZA CIEĽ POMÔCŤ PROGRESÍVNEMU SLOVENSKU

-

R. FICO: DNEŠNÝ POLICAJNÝ PREVRAT JE SNAHOU O ZÁCHRANU ČURILLOVCOV A MÁ ZA CIEĽ POMÔCŤ PROGRESÍVNEMU SLOVENSKU

SMER – SSD už pred niekoľkými dňami na tento útok upozorňoval. Máme tu totiž skupinu vyšetrovateľov NAKA, ktorá sa podieľala s viacerými prokurátormi ÚŠP na likvidácii opozície od roku 2020, a to najnevyberanejšími metódami. No tento útok nevyšiel tak, ako si predstavovali a karta sa začala obracať. Navyše prezidentka sa postavila na ich stranu a na stranu špinavostí, ktoré páchali.

Lenže blížime sa do finále čurillovcov, pretože budú oboznamovaní s výsledkami vyšetrovania a má sa na nich podať obžaloba. A hrozí, že začnú rozprávať. „Budú rozprávať o tom, kto ich riadil, od koho dostávali pokyny, ako do tohto všetkého bol zakomponovaný Matovič, Mikulec, Čaputová, Lipšic, Šúrek, Repa. Budú rozprávať o tom, ako si vyberali sudcov, ktorí rozhodovali napríklad o väzbách, takže padnú mená určite aj niektorých sudcov Špecializovaného trestného súdu. To je tragédia, ktorú si nevedeli predstaviť, tak sa rozhodli, že zahrajú vabank hru a že zaútočia proti všetkým tým, ktorí upozorňovali na zneužívanie trestného práva na Slovensku,“ uviedol R. Fico. Dodal, že z celej akcie majú mať prospech čurillovci, nakoľko očakáva, že sa bude tlačiť na vyšetrovateľov rozpusteného tímu Oblúk a tiež na predstaviteľov generálnej prokuratúry a budú chcieť nájsť čokoľvek, čo by zachránilo čurillovcov a tiež Lipšica, ktorý vie, že bol priamo zapojený do všetkých zločinov proti opozícii. No najviac má z akcie profitovať Progresívne Slovensko, pretože prezidentka, tak ako podporovala čurillovcov, Lipšica, Matoviča, Mikulca, teraz podporuje tento zákrok, lebo si myslí, že pomôže čurillovcom, no aj si naivne myslí, že do volieb ešte bude opozícia poškodená a vyhrá jej strana.

Tento dnešný prevrat má však aj zvláštne prvky. „Je nemožné, aby podriadené zložky zaútočili v demokratickom štáte na nadriadené zložky a zaútočili na zložky, ktoré majú zabezpečovať bezpečnosť, dodržiavanie ľudských práv a samozrejme – v prípade NBÚ – aj majú garantovať, že budú pracovať na slovenských úradoch len ľudia, ktorí sú čistí z pohľadu majetkových pomerov, aj akýchkoľvek vzťahov k iným cudzím mocnostiam. Zásah, ktorý smeruje proti riaditeľovi Slovenskej informačnej služby, zásah, ktorý smeruje proti riaditeľovi Národného bezpečnostného úradu, zásah, ktorý smeruje proti vyšetrovateľom rozpusteného tímu Oblúk, ktorý vyšetroval čurillovcov, toto je všetko jeden zúfalý pokus prezidentky a celej tejto bandy zmeniť pomery pred parlamentnými voľbami,“ približuje Robert Fico. Potvrdzuje ďalej, že je to bezprecedentná situácia v moderných dejinách Slovenska.

Preto SMER – SSD zvoláva mimoriadnu schôdzu národnej rady, ktorú vyzýva, aby prijala v rámci možností určité rozhodnutia.

Video:

Video na Youtube:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Pán Fico zabudli ste povedať, že aj Sulík sa vyjadril, ale aj Matovič, že preto sú predčasné parlamentné voľby u nás, na Slovensku presunuté až.na koniec septembra, aby sa stihlo ešte pozatvárať opozíciu. Oni všetci sa musia veľmi báť spravodlivosti. A ešte ste nepovedali to, že Korčok zakúpil ešte ako minister zahraničných vecí a európskych záležitostí za niekoľko miliónov letenky. Viete povedať prečo a za akým účelom?. Nie preto, aby všetci títo vlastizradcovia a rozvracači Slovenskej republiky, nášho štátu, mali čas zdrhnúť do zahraničia v prípade majdanu, ktorý oni vlastne vyvolajú?.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás