fbpx
- Reklama -
TV VVStretnutie Mečiara a Klausa po rokoch v špeciálnom vysielaní...

Stretnutie Mečiara a Klausa po rokoch v špeciálnom vysielaní :24

-

Stretnutie Mečiara a Klausa po rokoch v špeciálnom vysielaní :24

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Sledujte dnes podvečer na spravodajskej televízii a tiež online na našom webe.

Spravodajská :24 odvysiela Špeciál :24 – Stretnutie Mečiar – Klaus po 30 rokoch dnes o 17:20 hod. Sledujte v televízii, ale aj online na našom webe.

Vysielanie je venované tridsiatemu výročiu vzniku Slovenskej republiky a tiež spomienkou na stretnutie v brnianskej vile Tugendhat, kde sa rozhodlo o budúcnosti oboch republík.

- reklama -

Diskusiu bude viesť skúsená moderátorka Marta Jančkárová, ktorú poznáte z mnohých spravodajských relácií RTVS. Chýbať nebudú ani politickí komentátori Marián Leško a Július Gembický.

Zdroj: RTVS

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. Každé dieťa by malo dostať od rodičov výchovu, vrátane istých pravidiel slušnosti, čo sa ešte znásobuje (predpokladám) nadobudnutím vzdelania. Veľkú úlohu v našom vystupovaní má aj prirodzený takt a cit pre mieru. To znamená, že by sme sa mali s istou úctou správať k hosťom, starším ľuďom, k bývalým premiérom a prezidentovi, neskákať do reči, vstať, ak hostia odchádzajú, hlúpo sa neusmievať. Žiaľ, to čo predviedli dvaja moderátori v tomto rozhovore, hlavne p. Jančkárová (ale, čo od nej čakať, však!?)….. Ako dve, s prepáčením, tupelá. Hanbila som sa za nich. P. Jančkárová, nezostali ste nič dlžná svojej povesti hašterivej, konfrontačnej trhovej baby. Ale, myslím, že Váš zámer sa obrátil proti Vám.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás