fbpx
- Reklama -
NázoryStanovisko SMER - SD na Hegera, že Slovensko má...

Stanovisko SMER – SD na Hegera, že Slovensko má vraj najlepšiu vládu

-

Stanovisko SMER – SD na Hegera, že Slovensko má vraj najlepšiu vládu

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

STANOVISKO STRANY SMER – SD

Slovensko sa len nedávno zbavilo nebezpečného, duševne zmäteného premiéra Matoviča. SMER – sociálna demokracia dnes s veľkým znepokojením prijal vyhlásenia nového premiéra, pobočníka Matoviča, Hegera, podľa ktorého je všetko v poriadku, máme najlepšiu vládu, fungujúci právny štát a čakajú nás skvelé časy.
Duševná zmätenosť je podľa všetkého nákazlivá, pretože žiadny súdny človek nemôže vysloviť takéto hodnotenie a perspektívu.
Je to len pár dní, čo vláda Hegera doslova rozbila verejné financie, keď naplánovala obrovský deficit a prudké zvýšenie dlhu Slovenska bez akýchkoľvek východísk. SMER – SD sa oprávnene pýta, aké skvelé časy môžu prísť po tejto obludnej deštrukcii verejných financií?
Heger, a to je nebezpečné, nevníma ani realitu zneužívania moci na likvidáciu opozície, keď desiatky ľudí sedia nevinne vo väzbe. A hovoriť o funkčnej vládnej koalícii môže len človek, ktorý nemá schopnosť vnímať realitu a hanbu, ktorú táto vládna koalícia predvádza.
SMER – SD verí, že dnešné Hegerove perlenie ducha počulo čo najviac ľudí, pretože už aj tí najotrlejší zástancovia súčasnej rozbitej a neschopnej vládnej koalície museli stŕpnuť.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás