fbpx
- Reklama -
DomáceŠok. Náhle zomrela novinárka Jana Teleki

Šok. Náhle zomrela novinárka Jana Teleki

-

Šok. Náhle zomrela novinárka Jana Teleki

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Jana Teleki písala pre portál Eurorespekt a bola známa dokonalým mapovaním M. Kočnera a kauzy Kuciak.

Podľa informácií Veci Verejných zomrela po dlhej chorobe.

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 KOMENTÁRE

  1. je mi to nesmierne luto, bude velmi chybat, talentovana, ludska, priama , bojovnicka za objektivitu, pravdu a novinarsku cest. R.I.P.

  2. v jednej relacii, bude to uz cca 1,5 roku sa mi tak pozdava, spomenula v relacii u adriana, ze ak by nahodou odišla z tohto sveta, dobrovoľne sa tam nechystá, ale dôvodov a spôsobov ju tam poslať je neúrekom….
    možno sa mi to len zdá. kto by už jej len chcel zle. však.

    • Áno, tiež si na to spomínam. Ale čítala som, že zomrela po dlhej chorobe. Mohla zomrieť aj po očkovaní, ak ho teda mala… Dúfam, že sa pravdu dozvieme, zaujímalo by ma to. Ľudia v poslednej dobe kapú ako muchy…

  3. Úprimnú sústrasť rodine. Vždy som obdivovala jej priamočiarosť a odvahu. Česť jej pamiatke. Akosi sa nám náhle míňajú vzácni nebojácni ľudia.

  4. Úprimnú sústrasť celej rodine bola to odvážna žena, nech odpočíva v pokoji česť jej pamiatke.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás