NázorySOCIÁLNE SIETE NA SLOVENSKU OPÄŤ ROBIA POLITIKU: PO Ľ....

SOCIÁLNE SIETE NA SLOVENSKU OPÄŤ ROBIA POLITIKU: PO Ľ. BLAHOVI ZRUŠILI PROFIL AJ R. HULIAKOVI!

-

spot_img

SOCIÁLNE SIETE NA SLOVENSKU OPÄŤ ROBIA POLITIKU: PO Ľ. BLAHOVI ZRUŠILI PROFIL AJ R. HULIAKOVI!

Už je to nejaký čas, keď sociálna sieť Facebook zrušila účet dnešnému podpredsedovi parlamentu Ľubošovi Blahovi. Samozrejme, že objektívny dôvod na to neexistoval, tak si vymysleli absurdnú zámienku (v jednom okne na univerzite nevisela UA vlajka a tak naschvál nepochopená narážka poslanca Blahu poslúžila ako zámienka na zmazanie jeho účtu), veď napokon Ľuboš Blaha o tom mnohokrát hovoril.

Nanešťastie Ľ. Blaha nebol posledný, ďalším verejným činiteľom, poslancom Národnej rady, ktorému bol zrušený účet na Facebooku je Rudolf Huliak, poslanec za SNS. Ako inak, aj teraz sa na to našla nezmyselná zámienka, ale o tom nižšie bude samotné vyjadrenie poslanca za SNS Rudolfa Huliaka. Nechceme samozrejme konšpirovať, to by sme si nedovolili, kdeže, ale stojí za pripomenutie to, že prezidentka Zuzana Čaputová bola pred pár týždňami v Kanade a USA. Na tom by nebolo nič zvláštne, nakoľko končí v úrade a takýto výlet do zeme ,,zasľúbenej, tak to si naozaj nemohla ujsť.

Pripomeňme si dva momenty, Zuzana Čaputová počas svojej návštevy opäť, to už nemôže byť náhoda, doslova vyžadovala posilniť cenzúru v mediálnom priestore. Požaduje viacej kontrolórov na Youtube, teda viacej cenzorov a viac udavačov. Samozrejme ako tradične, zastiera sa údajnými nenávistnými prejavmi, čo odôvodnila slovami: „YouTube je z hľadiska počtu užívateľov najväčšia sociálna sieť na Slovensku. Má teda významnú zodpovednosť v boji proti nenávistným prejavom. Najčastejšie voči dievčatám a ženám, proti výzvam k násiliu alebo v oblasti duševného zdravia mladých ľudí.“ Samozrejme to je ten ,,skutočný“ dôvod. Druhým momentom bolo požiadavka SNS aby Čaputová zverejnila zoznam pasažierov z cesty do USA a Kanady. Sú normálni v tej SNS? Takéto niečo si dovoliť voči pani nedotknuteľnej jej excelencii Zuzane Čaputovej? No drzosť. Tieto okolnosti spomíname len náhodou, nechceme tým nič bližšie naznačovať, veď predsa Slovensko je demokratická republika a tu žiadne takéto vplyvy v živote nemôžu mať dosah.

Poslanec Huliak uviedol k zrušeniu svojho profilu nasledujúce: ,,Včera mi zrušili, ale absolútne vymazali politicky profil na Facebooku, ktorý sledovalo vyše 60300 občanov Slovenska. Len a len preto, že som zdieľal status, že sopka Etna vychrli na jedno vzplanutie viac CO2 ako všetky autá sveta. Toto bolo prvé upozornenie a následne dnes som zdieľal video Kiču, kde nám nakladá s Takačom”.

Treba dodať, že Rudolf Huliak neurobil nič zlé,len sa odvolával na Google, konkrétne:

https://www.google.com/search?q=etna%20viac%20co2%20&source=sh%2Fx%2Fgs%2Fm2%2F5&fbclid=IwAR0kEYaKUtdn2t9djcEL8dxPS9v8-wi6GwHTU-1M_oFXKGlIIdMotoZ8qs8

No, čo už takto si tu my žijeme, takto sa určité mocenské kruhy vyrovnávajú so svojimi politickými nepriateľmi. Nevadí, rovnako ako Ľ. Blahu, tak aj R. Huliaka budete môcť naďalej sledovať na sociálnej sieti Telegram:

https://t.me/rudohuliak?fbclid=IwAR3fwxkBM7_KtN9CU8JBJVEPxhi338XVMxHB4542YbgGpT9KFZV774ToEdY

Alebo na novom FB profile:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61556756460812

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

3 Komentáre

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás