fbpx
NázorySNS vyzýva Šimečku, aby došiel do Markízy na poslednú...

SNS vyzýva Šimečku, aby došiel do Markízy na poslednú debatu. Chce mu Danko uštedriť K.O.?

-

SNS vyzýva Šimečku, aby došiel do Markízy na poslednú debatu. Chce mu Danko uštedriť K.O.?

BRATISLAVA 23. septembra (SITA) – Slovenská národná strana (SNS) vyzýva predsedu hnutia Progresívne Sovensko (PS) Michala Šimečku, aby sa zúčastnil poslednej predvolebnej debaty v televízii Markíza. „Vyhnutie sa okrúhlej debate zo strany PS s lídrami iných relevantných politických strán je pre nás prekvapivé a považujeme ho za vyjadrenie neúcty najmä voči všetkým nateraz nerozhodnutým voličom,“ uviedla SNS.

Občania si podľa národniarov zaslúžia poznať Šimečku, aj ideologické nastavenie jeho hnutia. „Bude ďalšou pohromou pre Slovensko, ak vo voľbách výraznejšie uspeje táto progresívna politická strana, o ktorej skutočných cieľoch sa voliči opäť dozvedia až po voľbách,“ tvrdí SNS.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. PS ma realne 4-5% , ale fasista a zidovsky masovy vrah SOROS poveril ESET a skorumpovany statisticky urad, aby sfalsovali volebne vysledky v prospech PS, takze je mozne ze zidia a cigani z PS nakoniec vyhraju vdaka zmanipulovania volieb ESETOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás