fbpx
DomáceSNS podporuje vyhlásenia Smeru o spolupráci

SNS podporuje vyhlásenia Smeru o spolupráci

-

SNS podporuje vyhlásenia Smeru o spolupráci

Bratislava 2. februára (TASR) – Slovenská národná strana (SNS) podporuje vyhlásenia predsedu Smeru-SD Roberta Fica o spolupráci. Národniari sa pridávajú k spolupráci pri referende aj pri komunálnych voľbách. Uviedla to pre TASR hovorkyňa SNS Zuzana Škopcová.


      Fico v stredu opäť vyzval Hlas-SD a SNS na rokovanie o spolupráci pred jesennými komunálnymi a regionálnymi voľbami, ktorá by mala vyvrcholiť pri parlamentných voľbách. Potenciál Smeru-SD a Hlasu-SD je podľa Fica veľký, pričom by mohli vyhrať parlamentné voľby s výsledkom, ktorý by stačil na zostavenie vlády len z týchto dvoch strán.


      SNS zároveň opäť kritizuje lídra Hlasu-SD Petra Pellegriniho, ktorého správanie označuje za povýšenecké. Vyčíta mu, že nechodí na protesty a necháva za seba hovoriť podpredsedu Erika Tomáša. Ten v stredu zo spolupráce vylúčil opäť iba OĽANO a ĽSNS, iné strany nie.


      „Ponúkame vám spoluprácu, pretože si ľudia želajú zmenu. Ak chcete koalíciu so SaS a Sme rodina, je to vaša vec. Náš volič spoluprácu očakáva, je to zodpovedný prístup a veríme, že dáme emócie bokom. Chceme predsa spoločne pomôcť slovenskému národu. Ešte je šanca to spolu dokázať,“ odkázala Pellegrinimu SNS.


      Predsedu Hlasu-SD kritizoval líder SNS Andrej Danko aj na sociálnej sieti, kde zároveň oznámil, že má COVID-19. „Mám COVID a tri dni som ledva prežíval. Je to šialená choroba. Vyjadrujem obrovskú úctu každému, kto to prekonal,“ napísal Danko.


      Pellegriniho obviňuje z klamstva a tvrdí, že aj kvôli nemu budú na Slovensku americké vojská. „Peter aj kvôli tebe a Kmecovi tu budú americké vojská, kvôli tvojej politike a bratríčkovaniu sa s prezidentkou. Hráš na milión strán, pridaj sa k nám a porazíme toto, čo tu je. Ak vôbec ešte môžeš,“ dodáva Danko.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Slovenská národná sranda pod vedením politickej mŕtvoly kapitána Danka ešte stále nepochopila, že pod jeho vedením nemá šancu so dostať do toho „Smiešneho tragikomického cirkusu“ na kopci nad Dunajom ???????

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás