fbpx
- Reklama -
NázorySMER zvoláva na 10. decembra veľký protest do Bratislavy

SMER zvoláva na 10. decembra veľký protest do Bratislavy

-

SMER zvoláva na 10. decembra veľký protest do Bratislavy

NAPADLI SME VYHLÁŠKY NA ÚSTAVNOM SÚDE A ZVOLÁVAME PROTESTY!
Slovensko je v totálnom rozvrate, nemocnice v kolapse, spoločnosť rozčesnutá napoly, ľudia umierajú… a Matovič sa ako líder najsilnejšej vládnej strany postaví pred kamery a oznámi prelomové riešenie: povinný krčah vody k jedlu v reštaurácii!

 1. Sľubovali, že už tu nikdy nebude lockdown ani núdzový stav. A už odrazu odvšadiaľ počúvame, že bude jedno aj druhé. Dokonca sa chystá zavretie škôl, ktoré tu svätosväte sľubovali, že nenastane.
 2. Gastroservisu aj cestovnému ruchu idú zasadiť ranu z milosti. A Matovič rieši, či krčah alebo nekrčah. A či tringelty alebo netringelty. Ty chmuľo, však reštaurácie kľaknú! Nebudú žiadne krčahy, lebo nebudú žiadne reštaurácie! Nechápeš?!
 3. Matovič sa zase zosmiešnil pred celým národom. On sa cíti byť odborník na živnostníkov, pretože sám bol živnostník. A ja som Ronaldo, lebo som hral na strednej na telocviku futbal. Prepánakráľa, stiahnite to tupelo z obehu.
 4. Zatiaľ som zachytil prvé reakcie odborníkov na jeho daňovú revolúciu a dnešnú tlačovku, citujem jedného z našich najlepších analytikov na sociálno-ekonomické témy:
  „Musím uznať, že toľkokrát, koľko v našej domácnosti zaznelo slovo na k…., nezaznelo u nás za celý rok… Ak toto bol cieľ Matovičovej tlačovky, potom mission accomplished.“
 5. Matovič už zase celému Slovensku dokazuje, že je psychicky narušený a rieši krčahy. Teraz! Krčahy! A jeho neboráčik na diaľkové ovládanie Heger medzitým straší Slovákov povinným očkovaním. Ako prevtelený Heinrich Himmler.
 6. Zvyšok koalície je ticho – neexistujú. Akurát Bittó vymetá špitále, aby si odhalila pliecko a nechala si tam vpichnúť sedemnástu, či koľkú včeličku od Pfizera. Ak chcú odplašovať ľudí od očkovania, tak áno, Bittó je cesta.
 7. Reálnu situáciu v nemocniciach nikto nerieši. Čaputová sa práve doma v posteli prevalila na druhý bok. Odfukuje. Chrní. Však čo by niečo riešila, však je len prezidentka. Želáme sladké sníčky!
 8. Sulík bude zrejme dakde na kolagéne… Naď má depresiu z toho, že mu chce Matovič zobrať milióny na armádu… a Boris Kollár by najradšej zavrel celú krajinu – však jemu je jedno, on si bude aj tak labzovať s milenkami v limuzínke. Do lekárne a tak.
 9. Nevládne tu nikto. Totálny chaos. Do toho vyšlo najavo, že odpočúvanie Roberta Fica bola najväčšia fraška v dejinách právneho štátu – povolili ho preto, že vyšetrovateľ dal do žiadosti, že vyšetruje „závažný trestný čin spáchaný so zbraňou“.
 10. Len akosi zabudol doplniť, že nemal na mysli použitie zbrane proti ľuďom, ale proti jeleňom. Že nešlo o vrahov, ale o poľovníkov.
 11. A že vlastne ani o tých nešlo, lebo to bolo celé len vymyslené – od počiatku išlo o zneužitie štátu na odpočúvanie opozície. Toto je neskutočná fraška.
 12. Kompletne rozmlátili právny štát. Vykašľali sa na zdravotníkov. Zobrali ľudom sociálne istoty, vyhrážajú sa seniorom, politizujú políciu aj univerzity, rozdupali na cucky celú slobodu a demokraciu, ktorou sa tu dennodenne oháňajú.
 13. Ja viem – to všetko v mene Janka a Martinky. Oni by určite túžili po tom, aby sa odpočúvala opozícia pod tupými zámienkami a aby sa umieralo v tisícoch a aby segregovali spoločnosť a aby šialený Matovič riešil krčah na vodu.
 14. Už fakt stačilo. Strana SMER-SD dnes poslala na Ústavný súd žalobu proti vyhláškam, ktoré zaviedli na Slovensku apartheid. A to nie je všetko – zvolávame na 10. decembra veľké protesty do Bratislavy.
 15. Pridajte sa, kto môže. Prekročili všetky čiary. Slovensko potrebuje profesionálnu vládu, sociálny zmier a návrat do normálu.
  Jednoducho na čele Slovenska nemôže byť v čase prebiehajúcej katastrofy psychicky narušený plagiátor, podomový predavač vodky, neukojiteľný mafiánsky poskok a referentka z miestneho úradu… Haló, pochopte, nemáte na to!
  TOTO SI SLOVENSKO NEZASLÚŽI!

Zdroj:

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás